Náročné, ale neskutečně nádherné. Tak vnímá zpěvačka a porotkyně SuperStar období po porodu. Ne že by si průběh těhotenství neužívala, jak ale sama přiznala, hlavou jí lítaly určité obavy. Například že nebude dobrou matkou a že by s Ruminkou mohlo něco být.

„Ještě před chvílí byla v bříšku a já si představovala, jak ta naše Ruminka bude asi vypadat, jaká bude, jak to vše budeme zvládat, jestli budu dobrá máma, a hlavně jsem se každý den modlila za to, aby byla zdravá, protože to je nejdůležitější,“ vyznala se Bagárová na instagramu.

VIDEO: SuperStar Bendig (26) se zadlužil kvůli bydlení! Teď má dům vedle kámošky Bagárové

Video
délka: 19:27.80

SuperStar Bendig (26) se zadlužil kvůli bydlení! Teď má dům vedle kámošky Bagárové Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Strachy se díkybohu nenaplnily, Monika jako matka exceluje a malá Rumi je naprosto zdravé dítko. A přestože je zpěvačka v jednom kole a zřídkakdy si odpočine, mateřství si užívá. I navzdory občasnému vodopádu slz. „Teď už to bude skoro měsíc, co je mezi námi, a já prožívám nejkrásnější životní období. Je to Láska nebeská. A ještě jedna věc, pořád brečím a někdy jen tak,“ prozradila na závěr. 

VIDEO: Smutek vdovce Kolomazníka. Další rána a slova o vlastní smrti! A Dádě ochrnula ruka

Video
délka: 02:15.32

Smutek vdovce Kolomazníka. Další rána a slova o vlastní smrti! A Dádě ochrnula ruka 

Fotogalerie
53 fotografií