Krásná průvodkyně zemřela při oslavě konce karantény: Zřítila se z útesu do vodopádu!

Autor: jel - 
4. května 2020
10:16

Tragicky skončila oslava konce karantény pro jednatřicetiletou Kazašku Olesyi Suspicinovou. Ta se vydala v Turecku se svou kamarádkou na výlet do parku k populárním vodopádům. Když však chtěla zapózovat, uklouzla po trávě a zřítila z 35 metrů vysokého útesu. Pád nepřežila.

Měla to být příjemná procházka, na kterou si dvě kamarádky vyrazily poté, co v neděli v Turecku skončila karanténa. Když dorazily k nádhernému vodopádu, Olesya se rozhodla, že by se u něj chtěla vyfotit. Nestačila jí však pouze fotka zpoza zátarasu, proto zábranu přelezla a začala pózovat. 

Zřejmě ale nedávala dobrý pozor, uklouzla po trávě a ztratila rovnováhu. Z vysokého útesu se zřítila přímo před zraky své vyděšené kamarádky, která fotografovala. Později záchranáři vytáhli z vody Olesyino tělo, policie případ vyšetřila a vyloučila vraždu i sebevraždu, jak řekla kazašským médiím rodinná známá Olga Kravčuková.

Olesya byla podle přátel veselá, inteligentní a cílevědomá. Posledních pět let pracovala jako turistická průvodkyně a milovala Turecko. „Vždy budu obdivovat krásu turecké přírody. To je můj ráj,“ napsala podle Daily Mailu v jednom ze svých instagramových příspěvků tragicky zesnulá žena. „Olesya vždy milovala moře a přála si žít v Turecku, splnila si svůj sen,“ řekla k tomu Olga.

snehulak ( 5. května 2020 08:39 )

Jedno naše mudrosloví praví : Nechval dne před večerem." Prej oslava konce karantény.

hasickajana ( 5. května 2020 08:04 )

ale zbyly po ní vychytaný fotky

delviar ( 5. května 2020 04:53 )

Tak to sem se už dlouho tak dobře nezasmál !!! Dík!

tarzanzroduopic ( 4. května 2020 19:29 )

No inteligentni zase az tak moc nebyla, kdyz prelezla zabrany. Jsou tam prave kvuli tomu, aby nikdo nespadl dolu. Klasicky typ, co ma llny facebook hloupych fotek, kde spuli rty, zadek a ukazuje kozy a mysli si, ze je na takovou v dnesni dobe jeste nekdo zvedavy... Kvuli hloupe fotce, jakych mela urcite stovky, dala svuj zivot

mislivec ( 4. května 2020 14:49 )

Tak mi u Stromu budeme slavyt finíto caranténo až za týden. Nějaké to selfíčko cvakneme max na hajzlu, čili nějaký masakr nehrozí. Spíš aby Láďovy nedošli sudy a kořka.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud