Skandální šlechtic zemřel na koronavirus: Vyznával polygamii a honosné sídlo si vyzdobil erotickými obrázky!

Autor: rc - 
6. dubna 2020
19:09

Koronaviru podlehl skandální britský šlechtic a majitel Safari parku Alexander Thynn, sedmý markýz z Bathu. Sedmaosmdesátiletý lord byl známý svou polygamií. Navzdory tomu, že byl ženatý, měl až čtyřiasedmdesát milenek a na svém rozlehlém panství pořádal erotické večírky. 

Počet nakažených covid-19 stoupá a stoupá i počet úmrtí. Koronaviru podlehl i známý anglický šlechtic Alexander Thynn, sedmý markýz z Bathu. Thynn byl výraznou postavou britské smetánky. Sedmaosmdesátiletý šlechtic měl za svůj život řadu milenek, které hostil na svém panství Longleat, kde založil dokonce i hojně navštěvovanou Safari.

Jeho milenkou a to v pořadí osmašedesátou byla i modelka Trudi Juggernauth-Sharma pocházející z ostrova Mauricius. Jejich milenecký vztah trval až třináct let! „Raději o sobě přemýšlím jako o přítelkyni,“ uvedla v rozhovoru pro Daily Mail Trudi, která se o markýze, jenž měl až čtyřiasedmdesát milenek, nebála ani poprat.

Ke konfliktu mělo dojít mezi Trudi a Amandou Doyleovou, irskou zpěvačkou, která byla kurtizánou markýze dlouhých deset let! Při žárlivé potyčce dokonce měla téct i krev a konflikt měl skončit až poté, co na místo dorazila policie a ženy od sebe odtrhla. „Je úžasný muž. Od prvního okamžiku, kdy jsem ho potkala, jsem si říkala, že vypadá úžasně,“ uvedla v rozhovoru pro Daily Mail bývalá modelka s tím, že se jí na něm mimo jiné líbilo jeho sebevědomí.

Markýz z Bathu se svou polygamií nikdy nikterak netajil a to i přesto, že měl manželku Anne, s níž vychovával syna. Šlechtic, absolvent Oxfordu, miloval umění a byl nadšený malíř. Stěny jeho honosného sídla zdobí pornografické výjevy z Kama Sutry. Na jeho sídle se často konaly bujaré večírky, na které zval všechny své milenky. 

Rodinné sídlo předal již v roce 2010 svému synovi Ceawlinovi, vikomtu Wymouthovi. Kromě Safari parku na jeho pozemcích založil rekreační středisko Center Parcs Longleat Forest. Rozjet se pokoušel i noční klub, ovšem to nakonec skončilo fiaskem kvůli násilí a problémům s drogami.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud