Dubajský princ záhadně zemřel ve 33 letech: Mluví se o drogách a vraždě!

Autor: jel - 
16. dubna 2020
09:23

Rašíd bin Mohammed Al Maktúm (†33) známý spíš pouze jako Rašíd Al Maktúm byl nejstarším synem premiéra Spojených arabských emirátů a dubajského emíra. Bez přehánění měl proto pohádkový život. V roce 2015 však nečekaně zemřel na infarkt. Jeho smrt je dodnes velkou záhadou. V poslední době ale vyšlo najevo několik utajovaných informací, které by mohly nešťastnou událost osvětlit...

Princ působil dojmem slušného následníka dubajského trůnu - vystudoval prestižní školu v Británii, promoval na stejné škole, kde studoval i princ Harry, a v dospělosti platil zaváženého obchodníka a skvělého žokeje. Rašíd vlastnil prestižní stáje a dokonce vyhrál dvě zlaté medaile na Asijských hrách v roce 2006!

Jenže zdání klame, minimálně v Rašídově případě to tak podle donedávna dobře utajených informací bylo. Jedna velmi podezřelá událost se stala už za Maktúmova života, kdy bylo oznámeno, že ačkoliv je nejstarším potomkem emíra, následníkem trůnu bude jeho bratr. Údajně proto, že je pro tuto pozici vhodnějším kandidátem. Podle utajovaných informací, které unikly na světlo, ale pravým důvodem bylo to, že byl princ údajně zapleten do vraždy!

„Tvrdí se, že Rašíd zabil asistenta, čímž ztratil možnost být dědicem,“ stojí podle deníku Daily Mirror v uniklých poznámkách. To nakonec nebyla jediná podezřelá věc v životě pohledného prince. Za jeho předčasnou smrt údajně mohou drogy!

„Za zavřenými dveřmi je k dispozici celá řada světských pokušení, jakými jsou drogy, alkohol a sex,“ tvrdí další tajná zpráva od amerického diplomata. Policie v emirátech si podle diplomata nevšímá prohřešků lidí, kteří jsou blízcí vládnoucím rodinám. Zvěsti tvrdí, že právě velká míra drog byla příčinou předčasné smrti mladého prince, která se dodnes jeví velmi záhadná.

Jan Brandis ( 16. dubna 2020 10:38 )

O jednoho Ar-ašída méně. A to jak bubák zdechnul mě nezajímá.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud