Z práce chodila denně pěšky 20 km, dobrodinci se jí složili na auto

Autor: ekd - 
16. listopadu 2019
21:43

Když Darlene Quinnové (60) ze Severní Karolíny zastavil po cestě domů z kanceláře kolega, aby ji svezl, dozvěděl se, že nebohá žena chodí denně domů pěšky trasu dlouhou 20 km! Když muž zjistil, že už to tak dělá několik měsíců, protože se jí rozbilo auto, rozhodl se jí pomoci.

Na stránkách GoFundMe spustil kampaň, která měla za cíl vybrat 230 000 Kč, aby mohl Darlene koupit ojetý vůz. Cílové částky obětavý muž téměř dosáhl. Kolegové a neznámí štědří dárci nakonec věnovali na auto skoro 170 000 Kč. Když se to Quinnová dozvěděla, rozplakala se dojetím.

Nebývá úplně zvykem, že má člověk tak skvělé spolupracovníky, kteří v nesnázích zasáhnou a pomohou. Ale Darlene Quinnová by vás přesvědčila o opaku. Když jí kolegové ukázali její nové auto, málem omdlela štěstím.

Jakmile se její spolupracovníci z přepravní společnosti FedEx dopátrali toho, že žena má sice ráno do práce odvoz, po šichtě ale musí jít domů pěšky šílené množství kilometrů, snažili se ji vždy svézt. Darlenin kolega Josh Lewis se rozhodl, že to nestačí, a začal pro ni vybírat peníze na internetu, za něž pak koupil ojetý automobil. Minulý týden jej Quinnové daroval. Ženu si při tom natočil a toto video se okamžitě stalo virálním. Dojemný moment, kdy Darlene zjistí, co pro ni kolegové udělali, rozpláče i ty největší tvrďáky.

 

 

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud