Smutné loučení s mrtvou maminkou po porodu: Musel být v jejím náručí, pláče babička

Autor: DH - 
4. listopadu 2019
15:47

Na první pohled šťastná fotografie maminky s novorozeným, usmívajícím se dítětem. Bohužel, snímek za sebou skrývá neuvěřitelně smutný příběh mladé maminky, u které krátce po porodu nastala mozková smrt.

Fotografii pořídila babička novorozeňátka, pětatřicetiletá Abbie Hallawellová, jejíž dcera Teegan Barnardová (†17) přišla chvíli nato o životní funkce a zanechala po sobě právě syna Parkera Johna. O devastujícím momentu žena promluvila se serverem Fabulous Digital.

„Vidět tehdy Parkera v náručí jeho maminky, kam patří, bylo pro mě strašně důležité. Dala jsem je k sobě v každý možný moment. Teď je Teegan pryč, ale Parkerovi jsem nechala na tričko udělat fotku maminky. Chci, aby ji měl pořád při sobě,“ svěřila se smutná žena.

Abbie zůstává ze smrti dcery v naprostém šoku. „Chci prostě Teegan zpět. Nikdy jsem si neuměla představit, jaké to je. Srdce se mi rozletělo na miliony kousků. Už nikdy nebudu stejná,“ řekla Fabulous Digital.

Parker se narodil 9. září letošního roku jako zdravé miminko, ale jeho matka, která pracovala jako kuchařka, na tom byla daleko hůř. Při porodu přišla o velké množství krve, což u ní vyvolalo infarkt a přibližně hodinu po porodu u ní nastala mozková smrt. Měsíc bojovala v nemocnici, ale 7. října byla převezena domů, aby tam odešla v blízkosti své rodiny.

„Tolik se těšila, že bude maminkou. Byla tak nadšená. A byla by tou nejlepší na světě. Svého syna od začátku tolik milovala. Moc mi chybí, nedovedu si bez ní představit budoucnost,“ doplnila Abbie, která se nyní bude o vnuka starat společně s otcem dítěte.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud