Tanečnice předvedla na festivalu laktační show: Maminka mezi ostatní rozstřikovala mateřské mléko

Autor: chal - 
6. listopadu 2019
21:50

O pořádný rozruch se postarala jedna z návštěvnic hudebního festivalu Dirtybird Campout v americké Kalifornii. Tanečnice, zjevně kojící matka, se s ostatními účastníky podělila o své mateřské mléko... Exhibicionistická maminka ho stříkala do okolí přímo z prsu.

Návštěvníci oblíbeného festivalu konaného nedaleko města Modesto v Kalifornii se každý rok těší na dobrou hudbu, kvalitní doprovodný program a uvolněnou atmosféru. Ta byla letos uvolněná možná až moc.

Jedna z návštěvnic totiž ostatním předvedla nečekanou tanečně-laktační show, kterou asi nikdo z nich nečekal. Rozdováděná blondýnka v černém body na první pohled neplánovala nic speciálního a spolu s ostatními se vlnila do rytmu hudby.

Pak si ale sáhla pod svůj skromný oděv a vytáhla prso. Na hudebním festivalu nic výjimečného, říkáte si možná. Tím však rozjívená tanečnice, v civilu kojící matka, rozhodně neskončila a ňadro plné mateřského mléka zmáčkla.

Vzduch vzápětí prořízlo několik proudů bílé tekutiny. Okolo tancující návštěvníci festivalu vystoupení ocenili rozjařeným povykováním a smíchem.

Video  Tanečnice stiskla prso a začala do okolí stříkat mateřské mléko.  - Twitter/Eric Falconi

Jedna z žen dokonce před laktující matku poklekla a mléko se snažila chytat do pusy! Exhibicionistka spršku vyslala hned několikrát. Není známo, jestli si tímto svérázným způsobem maminka ulevila od bolesti způsobené přebytkem mléka, nebo jestli šlo o plánované představení.

Záznam laktační show se nicméně objevila na internetu, kam ho umístil jeden z návštěvníků festivalu. „Zrovna když jsem si myslel, že už jsem viděl všechno,“ okomentoval Eric Falconi svůj úlovek.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Schlafenberg ( 7. listopadu 2019 13:03 )

Členka pirátské strany, předpokládám.

Administrator ( 7. listopadu 2019 01:54 )

Tak to musela být dobrá laktační party. Něco pro naše české Lesany.

Lubomr Babek ( 6. listopadu 2019 23:57 )

Jebnutá piZda, nic víc.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud