Válka mezi milionářem Kantem a Margaridou pokračuje: Je to psychopatka, brání se Čech

Autor: DH - 
10. 10. 2019
05:15

Tenhle boj mezi českým milionářem Milošem Kantem a portugalskou hvězdou reality show asi nikdy neskončí. Poté, co Margarida obvinila svého expartnera, že je jí posedlý, vrací Čech úder. V rozhovoru pro portugalská média ženě na dálku doporučil, aby se šla léčit.

Válka mezi Milošem Kantem a Margaridou Aranhaovou probíhá na poli médií. Portugalka známá z reality show Love on Top Kanta uvedla, že je jí český milionář posedlý poté, co se rozešli a začali na sebe házet špínu. Čech s odpovědí nečekal dlouho a v televizi TV 7 Dias přišel s několika svými postřehy na osobu modelky a celebrity Aranhaové.

„Je paranoidní,“ prohlásil Kant s tím, že Margarida prý pomocí falešných účtů na sociální síti nahlásila každou fotografii, kterou milionář přidal a účet mu tak zřizovatelé zablokovali. „Požádala 127 tisíc svých sledujících, aby nahlásili můj instagramový účet jen kvůli fotografiím,“ řekl v televizi Kant. „Je to psychopatka,“ dodal. "Myslím, že by jí pomohlo, kdyby si zašla na psychiatrii, protože vypadá, že je mentálně nemocná, úplně ztratila kontakt s realitou."

Český milionář a majitel švýcarských nočních klubů Miloš Kant byl s portugalskou celebritou zasnoubený, když ji letos v květnu požádal o ruku na filmovém festivalu v Cannes. Po krátkém čase ale od románku ustoupilo a pár na sebe teď hází špínu. Čech tvrdí, že nechápe, proč je Margarida posedlá jeho sociálními sítěmi a fotkami. „Proč to dělá, nevím. Možná doufá, že ji vezmu zpět,“ uvedl Kant. „Je to na 200 % lhářka, měla by se za sebe stydět,“ uvedl k vyjádření Margaridy, že ji Kant pronásleduje.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

blamal ( 10. října 2019 12:40 )

No tu si nasel,slapotu. Vzdyt sam je to vekslak,ktery provozuje hampejz,tak co cekat? Svuj k svemu,ochutnal vlastni medicinu,dobre mu tak,hovadu hnusnymu.

liskabystrouska ( 10. října 2019 11:37 )

nemas si nechazet takove s t etky ..najdi si k sobe rovnou

Zobrazit celou diskusi
Další videa