Úterý 11. května 2021
Svátek slaví Svatava, zítra Pankrác
Jasno 27°C

Babička (61) naletěla egyptskému milenci (33): Za rozvod mu vyplatí přes milion!

Autor: chal - 
7. října 2019
15:47

Místo lásky na celý život zbyly Marilyn Lewisové (61) jen oči pro pláč. Britka se na dovolené u Rudého moře zamilovala do mladého egyptského průvodce Amra (33), kterého si po roce vzala za muže a odstěhovala se s ním do Británie. Z mladíka se ale vyklubal „zlatokop“. Víc než o Marilyn jevil zájem o její peníze. A přijde si na své. Kvůli špatně sepsané předmanželské smlouvě musí Marilyn svému ex vyplatit v přepočtu zhruba 1,1 milionu korun!

Začalo to tak nadějně. Marilyn byla v roce 2008 na dovolené v Egyptě u Rudého moře, když jí padl do oka mladý průvodce její skupiny. Náklonnost byla oboustranná. Slovo dalo slovo, Amr Marilyn nechal jezdit zdarma na velbloudovi a byla ruka v rukávě. Poblouzněná turistka se sice vrátila na britské ostrovy, s mladým svůdcem ale zůstala v kontaktu a po roce si ho dokonce v Egyptě vzala.

„Říkal mi, jaké mám štěstí, že žiju ve Velké Británii. Tak jsem ho sem vzala a teď za to platím,“ popsala Marilyn britskému deníku Mirror. Když se dnes ohlédne za nepovedeným vztahem, na tváři se jí objeví jen trpký úsměv. Vše přitom začínalo tak nadějně. Alespoň se to tak zdálo.

Amr lhal Marilyn od chvíle, kdy se seznámili. Tvrdil například, že je mu 28, i když byl ve skutečnosti o šest let mladší. Za svou milenku v Egyptě platil veškerou útratu, čímž si získal její důvěru. Sice pak Britku požádal, jestli by mu nekoupila nový telefon, ale to se Marilyn nezdálo nijak podezřelé.

Pár se po ročním vztahu oženil na britské ambasádě v Káhiře. Marilyn byla sice opatrná a podepsala s Amrem předmanželskou smlouvu, jenže zřejmě ne dostatečně. Na smlouvě totiž chyběl podpis svědka, čímž se stala neplatnou.

Zamilovaná novomanželka začala po svatbě svého zajíčka zahrnovat dárky. Za manžela prý v době bezprostředně po svatbě utratila neuvěřitelných 900 tisíc korun! Aby měla na účty, Marilyn si dokonce vzala hypotéku na svůj byt.

Amr byl od začátku trnem v oku dětem Marilyn. Její dcery, kterým bylo tehdy 24 a 22 let, se dokonce na protest odstěhovaly z domova! Nový spolubydlící a mámin manžel jim prostě nevoněl. Matku od podivného vztahu zrazovaly, ona je ale neposlechla. Kdyby to udělala, ušetřila by si hodně starostí a peněz.

Rok po svatbě se Amrovo chování úplně změnilo. Začal být náladový, říkal si o stále větší množství peněz a Marilyn dokonce zjistila, že si založil účet na seznamce! „Je mi z toho zle. Jsem slušný a soucitný člověk. Děsí mě zjištění, že se můj manžel zajímal jen o peníze,“ řekla Marilyn s odstupem.

Marilyn se s Amrem v roce 2014 rozvedla, čímž vše považovala za uzavřené. Jenže loni přišla tvrdá rána. Soud Britce přikázal, ať exmanželovi zaplatí 40 tisíc liber (asi 1,1 milionu korun), aby se mohl postavit na vlastní nohy.

Dnes 33letý Amr tvrdí, že Marilyn nijak nepodvedl. „Je to soudní příkaz. Všechno prověřili, na ty peníze mám nárok. Nelhal jsem. Podle mě jsou zdejší soudy férové,“ sdělil deníku Mirror Egypťan.

pajato73 ( 21. ledna 2020 10:34 )

prostoduchy?? asi bys mohl sam vedet, ze Egyptan se bez svatby do Evropy nedostane...

XLADI ( 17. října 2019 11:52 )

Ty bys nevěřil americkému veteránovi z Afgánistánu, který nutně potřebuje převést dědictví přes tvůj účet? a ještě potřeboval zaplatit za převod

agfor ( 7. října 2019 19:32 )

Co jiného mohla čekat od Araba.

sejdemeseupopelnic ( 7. října 2019 17:46 )

Stará stodola nejlíp hoří.

MilousJeBuh ( 7. října 2019 17:17 )

Hele nepodcenuj babcu.Takova babca kdyz zahori a vynda zuby hmmmm

Zobrazit celou diskusi
Další videa