Romantický muž pod vodou žádal přítelkyni o ruku v luxusním resortu: Než mu řekla ano, utopil se

Aktualizováno -
22. 9. 2019
18:22
Autor: yks - 
21. 9. 2019
13:53

Měla to být nejromantičtější chvíle jejich životů, namísto toho se ale změnila ve chvíli nejsmutnější. Američan Steven Weber vzal dívku svých snů Keneshu Antoineovou na krásnou cestu do Tanzanie. Měl v plánu ji tam požádat o ruku. Udělal to během potápění, jenže odpověď na svou otázku už neslyšel. Na hladinu už se totiž nevynořil a utopil se.

Američanku Keneshu Antoinovou čekalo během dovolené v Tanzanii krásné překvapení. Se svým přítelem Stevenem Weberem se podle amerických médií ubytovali v luxusním hotelu Manta Resors u ostrova Pemba, který si za třídenní návštěvu účtuje v přepočtu 120 000 korun. Za to nabízí pobyt v proskleném podmořském apartmá s výhledem na život pod hladinou. 

Weber se potopil, aby své milé během vyznal lásku a požádal ji o ruku. „Nemůžu zadržet dech dost dlouho na to, abych ti řekl, co všechno na tobě miluju, ale všechno, co na tobě miluju, miluju každý den víc a víc. Vezmeš si mě?“ napsal na papír zatavený vodotěsné fólie. Jenže na hladinu už nevyplaval.

Už jsi nevyplaval a neslyšel mou odpověď. Ano! Ano! Milionkrát ano, vezmu si tě!“ napsala zdrcená právnička Kenesha na svém profilu. Sdílela poslední video svého přítele, jeho dojemnou žádost i to, jak pod vodou vytáhl krabičku s prstýnkem a ukázal jí ho.

Její příspěvek okamžitě vyvolal lavinu soucitných reakcí. Lidem je líto jak Stevena, který pracoval v centru pro odvykání závislostí, tak jeho sympatické přítelkyně. Stovky kondolencí a vzpomínek zaplavily ženinu stránku. „Nejlepší den našich životů čekal ten nejkrutější zvrat,“ dodala zničená Kenesha.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

zofinka1 ( 23. září 2019 16:11 )

"Romantický" muž? To byl spíše trapný exhibicionista.

barracuda.sro ( 22. září 2019 20:45 )

Lidská hloupost je nekonečná. Darwin jak vyšitý!!

hardcorefuture ( 22. září 2019 20:17 )

Si chtěl vzít tu vopici yó? To je zoofil

nazca ( 22. září 2019 20:04 )

Souhlas.

odetka ( 22. září 2019 19:34 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa