Žena strávila 6 dní uvězněná na toaletě: Vyprostit ji museli hasiči!

Žena byla na toaletě uvězněná šest dní.(Ilustrační foto)
Autor: shp - 
18. září 2019
21:55

Takovéto trápení by nechtěl zažít nikdo. Postarší žena (83) z francouzského města Dinan v bretaňském regionu zůstala uvězněná na stísněné toaletě předlouhých šest dnů. Teprve pak si někdo všiml, že se děje něco podezřelého.

Poté co o stařence neslyšela její neteř několik dnů, zalarmovala policii. Strážci zákona se vydali do příbytku důchodkyně, našli ji uvězněnou na záchodě. Z jejích slov vyplynulo, že tam živořila již šest dní.

Za pomoci hasičů ji zachránci z nevoňavého a přeplněného místa vysvobodili, informoval Daily Mail. Ženu si pak převzali lékaři. Byla zesláblá a silně dehydrovaná.

O mnoho delší pobyt by na zavřené toaletě již nevydržela. Stařenka se nyní zotavuje z děsivého zážitku v nemocnici. Jak se jí podařilo se na WC zamknout, není úplně jasné.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud