Žena strávila 6 dní uvězněná na toaletě: Vyprostit ji museli hasiči!

Žena byla na toaletě uvězněná šest dní.(Ilustrační foto)
Autor: shp - 
18. 9. 2019
21:55

Takovéto trápení by nechtěl zažít nikdo. Postarší žena (83) z francouzského města Dinan v bretaňském regionu zůstala uvězněná na stísněné toaletě předlouhých šest dnů. Teprve pak si někdo všiml, že se děje něco podezřelého.

Poté co o stařence neslyšela její neteř několik dnů, zalarmovala policii. Strážci zákona se vydali do příbytku důchodkyně, našli ji uvězněnou na záchodě. Z jejích slov vyplynulo, že tam živořila již šest dní.

Za pomoci hasičů ji zachránci z nevoňavého a přeplněného místa vysvobodili, informoval Daily Mail. Ženu si pak převzali lékaři. Byla zesláblá a silně dehydrovaná.

O mnoho delší pobyt by na zavřené toaletě již nevydržela. Stařenka se nyní zotavuje z děsivého zážitku v nemocnici. Jak se jí podařilo se na WC zamknout, není úplně jasné.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa