Šokovaní turisté nevěřili svým očím: Pár si to nad nimi rozdával v proskleném bazénu!

Autor: rc - 
1. 9. 2019
20:31

Turisty, kteří procházeli ulicí kolem luxusního hotelu Avalon ve švédském městě Goteborg, čekala pořádná podívaná! Přímo nad rušnou ulicí v proskleném bazénu si užívala sex neznámá dvojice. Překvapení turisté samozřejmě neváhali a jejich vášnivý sex zvěčnili ve videu. To se stalo hitem internetu.

O prázdninách všechna velká evropská města praskají ve švech a není tomu jinak ani ve Švédsku. Do druhého největšího města Goteborg na konci prázdnin vyrazil pořádný nával turistů. Rušno bylo hlavně v jeho centru na ulici Kungsportsplatsen. Na ní stojí i luxusní hotel Avalon, který se proslavil hlavně díky unikátnímu prosklenému bazénu. Ulicí pod ním denně projdou stovky lidí. Webová stránka navíc upozorňuje, že do bazénu je z ulice vidět. To však nezabránilo dvěma hotelovým hostům, aby popustili uzdu svým vášním a neužili si v jedinečném bazénu sex.

To samozřejmě nezůstalo bez povšimnutí. Skupinka turistů si všimla rozvášněného páru a hned vytáhla své mobily. „Co to dělá?“ je slyšet ve videu, které se rychle začalo šířit po sociálních sítích. Ve videu je i slyšet, jak je někteří lidé povzbuzují. „Nechte je být,“ stojí v komentáři pod videem na Twitteru. Další komentující píše, že pokud chtěli mít chvilku pro sebe, tak si vybrali opravdu nesprávné místo. Každopádně pobavili jak kolemjdoucí, tak uživatele internetu.  

 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

HledacPravdy ( 2. září 2019 10:34 )

Boha jeho zase mrdaj.

Zobrazit celou diskusi
Další videa