Žena pózovala s chobotnicí na obličeji: Pokousala ji, tak ji ze msty snědla

Autor: shp - 
9. 10. 2019
13:17

Strkat si chobotnici na obličej není zrovna dvakrát chytrý nápad. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila Jamie Biscegliaová. Při rybaření nedaleko washingtonské Tacomy jeden z jejích kolegů chytil na prut chobotnici. Žena se pak nerozumně rozhodla, že se s ní vyfotí na tváři a snímek pošle do fotografické soutěže. Hlavonožec se však do ní zakousl a otrávil ji.

Poté, co rybářka spatřila, jak její kolega chytil malou chobotnici, rozhodla se, že se s ní vyfotí do soutěže. Mořské zvíře si strčila na obličej a začala se smát. Jenže během legrácek chobotnice zakousla svou zobákovitou čelist do tváře Jamie a dvakrát do ní vpustila svůj jed.

Tito hlavonožci tak totiž loví svou potravu, kterou jsou obvykle krabi, škeble a slávky. Žena se okamžitě začala kroutit v bolestech a snažila se zvíře z obličeje dostat pryč. I tento boj se podařilo vyfotit její kamarádce. Po několika bolestivých pokusech se rybářce podařilo hlavonožce sundat.

Rybářka: Zakousla do mě svůj zobák!

Zakousla svůj zobák do mé brady, pak povolila o kousek a udělala to znovu,“ popsala rybářka nezvyklou událost televizi Kiro. „Byla to opravdu intenzivní bolest a pořád to krvácelo. Krev mi tekla dlouhou dobu,“ dodala napadená žena, která si o útok hlavonožce vyloženě koledovala.

Podle odborníků šlo o mládě chobotnice velké nebo chobotnice červenavé. Pokousaná a jedem otrávená rybářka skončila následně v nemocnici. „Stále mě to bolí. Beru troje odlišná antibiotika. Lékaři řekli, že otoky se mohou objevovat a mizet po dobu několika měsíců,“ řekla Jamie.

Nebohá chobotnice se nakonec stala jejím jídlem. O netradiční zážitek se podělila na facebooku, kde napsala: „Wow! Nikdy bych nečekala tak úžasnou večeři. Miluji chobotnici.“ Že si mořský živočich vytrpěl před smrtí své, jí zřejmě jaksi nedošlo.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

sigmae ( 9. října 2019 15:23 )

správně

porgy1 ( 9. října 2019 13:57 )

Takoví lidi jsou doslova odporní !

Lubomr Babek ( 9. října 2019 13:56 )

Blbá kráva, neskutečně hloupá ženská, která nemá prážádnou úctu k přírodě a myslí si, že je něčím zajímavá, když si dá na svůj ksicht chobotnici. Takové patří dát mokrým hadrem přes rypák, aby se probrala z té své debility.

Zobrazit celou diskusi
Další videa