Šokující nález lékařů: Z žaludku ženy vyndali šperky za milion korun!

Autor: rc - 
26. července 2019
20:07

V naprostém šoku zůstali lékaři v Indii, když ze žaludku ženy vyndali 69 řetízků, 80 náušnic a 46 mincí. Runi Khatunová ukradla tyto cennosti za víc jak milion korun z krámu svého bratra. Šestadvacetiletá žena je chtěla před ním skrýt a tak je spolkla!

Runi Khatunová pocházející z indického státu Západní Bengálsko zvracela po každém jídle. Cítila se slabá a začala být vyhublá. Zdravotní stav šestadvacetileté ženy se natolik zhoršil, že musela být převezena do nemocnice. „Pacientka vypadala slabá a vyhublá, když jsme ji přijali. Její bílkoviny a hemoglobin byly tak nízké, že jsme nemohli provést operaci. Její stav byl natolik kritický, že bylo nutné dát jí pět jednotek krve. Nemohla dokonce ani sama jíst,“ uvedl pro britský list Daily Mail lékař Siddhartha Biswas.

Týden poté, co byla přijata do nemocnice a její stav se stabilizoval, lékaři mohli provést operaci. Ze žaludku ženy lékaři vyňali drahocennosti za v přepočtu 1,3 milionu korun! Žena postupně kradla z krámu svého bratra zlaté mince, náušnice a různé řetízky. Nevěděla ale, kam je schovat, aby na to její bratr nepřišel, tak je spolkla.

Ve svém žaludku pomalu nastřádala 69 řetízků, 80 náušnic, 46 mincí, 8 medailonků, 11 náušnic do nosu, 4 klíče, 5 náramků na nohu a jedny hodinky. Její máma později uvedla, že si všimla, že se z jejich domu postupně ztrácejí věci, ale netušila, že je její dcera polyká! Poté, co lékaři při operaci, která trvala víc jak hodinu, vyňali z žaludku ženy nakradené cennosti, se její stav začal zlepšit.

Podle lékaře Biswaseho to není první případ, kdy lékaři z žaludku člověka vyndali cennosti. V nemocnici v Madhya Pradesh lékaři v žaludku muže objevili třicet věcí! Mezi nimi dokonce byla i žiletka a nůžtičky.

 

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud