Zemřel legendární sportovní hlasatel Radovan Cába (†66): Měsíce bojoval se zdravotními potížemi

Sportovní novinář Radovan Cába se dlouhodobě angažoval v kladenském fotbale.
Autor: chal - 
23. 7. 2019
13:36

V sobotu zemřel novinář, fotbalový hlasatel a funkcionář Radovan Cába (†66). Legendárního kladenského patriota skolily zdravotní potíže, se kterými několik měsíců bojoval.

Smutnou zprávu v pondělí odpoledne zveřejnily Kladenské listy, kam Radovan Cába přispíval několik posledních let. „Kladenské listy vyjadřují Radkově rodině a přátelům nejhlubší soustrast. Poslední rozloučení se uskuteční ve čtvrtek 25. července v 11 hodin ve smuteční síni kladenského krematoria na Dříni,“ informoval server o smrti člena Klubu sportovních novinářů.

Radovan Cába zemřel náhle v sobotu 20. července ve věku nedožitých 67 let. Svůj život zasvětil sportu, o kterém psal jako novinář pro Deník Sport nebo ČTK, ale také se v něm angažoval v roli funkcionáře.

Dlouhé roky mohli jeho hlas slyšet fotbaloví fanoušci na stadionu Františka Kloze. „Kladno, do toho, Kladno, jedéém!“ připomněly Kladenské listy, jak zapáleným hlasatelem zesnulý kolega byl. Oddaný funkcionář a dlouholetý vedoucí kladenského B týmu už bude svému „bílému baletu“ fandit jen z nebe. 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa