Po příjezdu na chatu čekal milence šok: V jejich vířivce si mezitím užívali rozdovádění chlupáči

Autor: ital - 
5. května 2019
13:58

Když byli Elizabeth Stricklandová a její přítel Trevis na dovolené na své odlehlé lesní chatě poblíž města Gatlinburg v Tennessee, probudil je v pátek dopoledne šramot. Vstali z postele, aby se podívali, co se děje, a čekalo je překvapení. Dva černí medvědi baribalové se jim ráchali v teplé vířivce na verandě jejich obydlí. A zjevně si blaženou činnost užívali.

V pátek čekalo na dvojici z města Knoxville v americkém státě Tennessee nenadálé překvapení. Trávili totiž zrovna dovolenou na své lesní chatě ve městě Gatlinburg poblíž Apalačských hor, když je dopoledne probudil hluk. Vyšli ven, aby zjistili, co se to děje, a zpozorovali dva baribaly, jak vegetí v jejich vířivce na verandě.

„Viděla jsem jednoho, jak jde po terase a zahýbá za roh. Běžela jsem do ložnice podívat se z okna, kde máme vířivku. A byli tam!“ pověděla Elizabeth pro televizní stanici WKRN. „Na stejném místě jsem seděla 14 hodin předtím,“ oznámila v rozhovoru s televizí WBIR. Podařilo se jí pořídit fotky médi, jak hezky zpříma sedí ve vodě.

S přítelem se rozhodli, že nechají medvědí páreček užít si hezkých chvil ve vířivce, a teprve když odešli, přikryli ji opět víkem. „Jejich pozorování jsme si náramně užili. Všechno jsme pak zavřeli, ale oni se ještě jednou vrátili, aby si to zkontrolovali.“

Populace baribalů roste

Za poslední roky se populace baribalů v Tennessee zvýšila. Podle agentury Tennessee Wildlife Resources Agency se ve státě nyní pohybuje 7 000 medvědů. Od roku 2016 se zvýšily celkové počty po celých státech. Mezinárodní unie pro ochranu prostředí oznámila, že jenom v samotných Spojených státech bez zahrnutí Aljašky žije 300 000 kusů medvědů černých.

offline ( 5. května 2019 18:10 )

Pořád lepší jak rozdovádění bezdomovci...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud