Boháč James Stunt prosázel 30 milionů: Visí mi u prince Charlese!

Autor: DH - 
12. března 2019
14:54

Bývalý zeťák Bernieho Ecclestona, prezidenta Formule 1, slavný playboy a hráč James Stunt, má problémy.  Na Britských ostrovech podle soudu dluží sázkovým kancelářím v přepočtu asi 30 milionů korun. Na zaplacení prý má. Peníze chce získat prodejem své cenné sbírky obrazů. Má to však háček. Půjčil je totiž princi Charlesovi.

Sbírka, kterou měl Stunt, bývalý manžel Petry Ecclestone, půjčit Princi z Walesu, je vskutku unikátní. Zahrnuje díla od takových malířů, jakými byl Monet, Picasso, Dalí nebo van Dyck. Tržní cena celého portfolia by podle dostupných materiálů měla být přibližně šest a půl miliardy českých korun.

Stunt tvrdí, že v současné době na zaplacení nemá a sbírku rozprodat nemůže. Visí totiž na zdech sídla syna královny Alžběty II., prince Charlese. Playboy a bývalý miliardář ale doufá, že mu banka půjčí 2 miliardy korun, proti kterým bude ručit právě cennými obrazy. Ručit prý může i sbírkou drahých vín v celkové hodnotě přes deset milionů korun.

Slavný účastník každé párty pro bohaté je ale nyní ve svízelné situaci. Soud nařídil zmrazit všechny jeho účty. Muži navíc pohrozili i odebráním jeho čtyř milovaných automobilů. Stunt se ale nechal slyšet, že se nikdy nevzdá. „Nikdy nezbankrotuji, to říkám rovnou,“ nechal se slyšet gambler.

 

 

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud