V britském pořadu „Sunday Brunch“ se Jamie Oliver, který tam byl pozván jako host, rozpovídal o své nabídce pro královskou rodinu, která byla ale kompletně ignorována!

„Mám rád velké momenty. Pozval bych tam celý tým amerických kuchařů a taky nějaké britské chlapíky. Byla by to ta nejlepší příležitost,“ vysvětlil Jamie, proč se rozhodl Meghan a Harryho s nabídkou přípravy svatební hostiny oslovit. „Tak jsem jim napsal, že mám zájem, a že bych to udělal klidně i zadarmo! A nedostalo se mi žádné odpovědi,“ popsal svou zkušenost s královskou rodinou Oliver, načež všichni přítomní v sále vybuchli smíchy.

Hlavní vinu přikládá především britskému královskému protokolu. „Oni dodržují ten protokol, se vším všudy, takže my jsme pro ně byli vlastně takoví odpadlíci,“ dodal Oliver, který ale nevypadal, že by to vévodkyni nebo princovi nějak zazlíval. Pravděpodobně tím měl na mysli, že nedodržel přesný postup na přihlášení, aby se mohl o tento „čestný post“ ucházet. Protokol je sice jedna věc, ale poděkovat za nabídku a odpovědět, je koneckonců slušnost.

VIDEO: Už jsou svoji: Princ Harry si vzal svou Meghan! Takový byl jejich první manželský polibek!

Video
délka: 02:00.92

Už jsou svoji: Princ Harry si vzal svou Meghan! Takový byl jejich první manželský polibek! Redakce Blesk, Reuters

Fotogalerie
90 fotografií