Muž se pomstil za soudní průtahy: Poplatky uhradil 30 kilogramy drobných!

Ilustrační foto
Autor: ČTK - 
6. 2. 2019
07:55

Jistý Polák, který se chtěl pomstít za liknavost justice, uhradil soudní poplatky drobnými o celkové hmotnosti 30 kilogramů. Do pokladny přinesl 750 zlotých (skoro 4500 korun) ve dvou pytlích, v nichž byly mince v hodnotě jednoho, dvou a pěti grošů (šest, 12 a 30 haléřů), informoval internetový portál Onet.pl.

Pracovnice pokladny 34letému muži jménem Andrzej zavřela a vedoucí soudu ve středopolském městě Ostrów Wielkopolski mu prý nařídila, aby mince roztřídil a uhradil ještě provizi pro banku za výměnu mincí za bankovky. Na místo přijeli i policisté, kteří ovšem došli k závěru, že soud musí drobné přijmout. Pracovnice soudu po několika hodinách počítání zjistily, že muž má přeplatek 3,54 zlotého.

Andrzej uvedl, že jde o jeho „poděkování“ justici za to, že tři desítky let musel před soudy válčit se svým otcem o alimenty.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

banany ( 6. února 2019 11:09 )

Supér, to by měli dělat češi také, jelikož u nás rozhodnutí soudu trvá několik let,to dříve člověk zemře než se dočká, takže je to cílené od sodu!!!

vaber ( 6. února 2019 10:02 )

a co teprve naše nezkorumpovatelé soudy, jeden případ, několikrát vrácen soudu ,pokaždé jiné rozhodnutí a nikomu to není divné.Co když to srovnáme s švýcarským soudem ,který naše tuneláře odsoudil za půl roku.

jasnovidec01 ( 6. února 2019 09:11 )

Tomu se říká sladká posta

fouk.si ( 6. února 2019 08:20 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa