Chlapec (12) měl v penisu 39 magnetických kuliček! Dal si je tam ze zvědavosti

Autor: lm - 
2. 2. 2019
20:13

Kuriózní lékařský případ museli řešit doktoři v čínském Wu-chanu. Na pohotovost jim přivezli dvanáctiletého chlapce, který se nemohl vymočit. Při rentgenu na lékaře čekal šok. V močové trubici mu totiž našli 39 malých kovových kuliček! Klučina nejdřív zapíral, pak ale přiznal, že si magnetické kuličky do penisu nastrkal sám. Prý tak učinil ze zvědavosti...

Dvanáctiletého Siao-žueje přivezli do dětské nemocnice ve Wu-chanu jeho rodiče poté, co si chlapec nemohl dojít na záchod. Rentgen odhalil příčinu - v jeho močové trubici lékaři našli 39 malých kovových kuliček. Klučina lékařům nejdříve tvrdil, že je spolykal, těm se ale nezdálo, že by se mu přesunuly až do močové trubice.

Chlapec poté přestal zapírat a přiznal, že si magnetické kuličky do penisu nastrkal sám „ze zvědavosti“. Lékaři mu je následně vyjmuli při minimálně invazivní operaci. „Bylo nemožné je vyndat jinak. Jejich uspořádání by se měnilo, jak byste se je snažili vytáhnout traktem,“ popsal serveru KanKan News urolog Wang Ťün.

Siao-žuej je po operaci v pořádku a pomalu se zotavuje. Podle lékařů už může močit normálně.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

wilda ( 3. února 2019 12:41 )

Množí se jak krysy! Ta nová Čínská pánská antikoncepce zřejmě nefunguje na 100° Množí se jak krysy. Ta nová Čínská pánská antikoncepce zřejmě nefunguje.

ivoadler ( 3. února 2019 11:32 )

Když jsem chodil na náboženství, pan farář nám vykládal příběh morbidně věřícího chlapce, který schválně nosil v botě kamínek, až mu zarostl do masa a musel být operován. Chtěl se svým utrpením přiblížit Kristovi. Ani náboženství nezachrání člověka před blbostí.

tomik007 ( 2. února 2019 23:17 )

Pritahoval hlavne zeny s levnymi kovovymi plombami

Pohybovenadany ( 2. února 2019 23:04 )

Teď mu musi sestra vysvětlit , jak vypadají “Venušiny kuličky”

Pohybovenadany ( 2. února 2019 22:45 )

Mohl si prividelat pěkné peníze v sazkách, ze ma magnetické péro ( přirození), a že jeho přirození udrží kladívko

Zobrazit celou diskusi
Další videa