Maminka feťačky Katky už nezvládá vnučku Terezku: Kvůli drogám do děcáku?!

Autor: shp - 
23. 10. 2018
11:32

Nechvalně proslulá narkomanka Katka Bradáčová (40), kterou zná celé Česko z dokumentu filmařky Heleny Třeštíkové (69), byla postavena před těžkou volbu. Může získat zpět do péče svou dceru Terezku (9), o kterou se dosud starala její matka, babička dívky. Má to ale velký háček. Dítě skončí v děcáku, pokud Katka po 26 letech nepřestane fetovat.

Blýská se na lepší časy. Dostali jsme nabídku, že bychom mohli mít dceru. Nabídka přišla od maminky Katky,“ řekl webu extra.cz Jirka, přítel dost možná nejslavnější drogově závislé ženy Česka. Katka a její partner se však musí postavit na vlastní nohy a přestat s braním drog.

Je to tak, ale musíme přestat s užíváním drog,“ pokračuje Katka. Ta svou dceru vídá přibližně jednou za půl roku. „Vždy jdeme na hřiště. Teď by to ale mohlo vyjít. Musíme ale na detox,“ dodala narkomanka. To ale bude dost možná neřešitelný problém.

Katka totiž v minulosti několikrát slibovala, že se drog vzdá a bude čistá. Pokaždé však znovu sklouzla k toxické závislosti. Jehle nedokázala říct nikdy říct ne. To všechno nyní může mít nedozírné následky pro její malou holčičku. O tu se dosud starala dívčina babička.

Jenže ta už péče o dítě není kvůli pokročilému věku a zdravotním problémům nadále schopná. Holčička tak buďto skončí v péči Katky, která však musí dokázat, že je s fetem amen, nebo dívku čeká smutný osud v dětském domově. Všichni nyní doufají, že se Katka vzpamatuje. Skutečně tomu však věří málokdo.

Video Katka Trailer (2010) - YouTube

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

kristinn ( 10. listopadu 2018 16:36 )

Kajmane, nemusí to zvládať, nemáme rovnaké zdravie všetci.Možno by sama potrebovala pomoc. Buď rád, že Ti zdravie slúži.A klobúk dole, že sa staráš. Nech Ti je človiečik pre radosť a nech Ti to všetko v dobrom vráti...

Novk Vladislav ( 29. října 2018 16:18 )

Tak prý "dívku čeká smutný osud v dětském domově." Tohle může napsat jen ten. kdo o DD nic neví. Dnešní dětské domovy nejsou výchovné ústavy jako z filmu Knoflíková válka. Dnešní DD zachránily již mnoho dětí před naprostým úpadkem, špínou, hladem, týráním a vším zlým co může dítě potkat. Pak už je jen na dítěti, jestli se chopí šance a bude žít normální život. Já dětským domovem prošel a dodnes jsem mu vděčný za záchranu.

dragomira ( 24. října 2018 09:41 )

ZDECHNI UŽ a všichni fetaci s tebou lidský hnoji a odpade!

anticccp ( 24. října 2018 09:39 )

Jo. Takže tahle vysolená troska, která je většinu svýho života na heroinu a má před sebou podle lékaře 5 let života, než chcípne na AIDS nebo nějakou oportunní infekci dostane od sociálky dítě do péče? Dovolte abych se zasmál. To by ten úřad museli rozpustit.

violka4 ( 24. října 2018 09:39 )

To snad nemůže nikdo myslet vážně, v děcáku jí bude mnohem lépe a možná se dostane k dobrým lidem , ta fetka by měla dát svolení s adobci pokud dívenku miluje a nechat jí žít.Stejně ji chtějí do péče jen pro stálý příjem,kdyby jí dostali tak dám ruku do ohně, že by chuděra za krátko musela nabízet sama sebe....

Zobrazit celou diskusi
Další videa