Nenávist a zrada: Přítel feťačky Katky drsně zaútočil na Třeštíkovou

Autor: DH - 
29. října 2018
09:49

Není tomu tak dávno, co došlo k dojemnému setkání. Před kamerou se sešla slavná režisérka Helena Třeštíková (69) a asi nejslavnější česká narkomanka a bezdomovkyně Katka Bradáčová (40). Právě o té Třeštíková natočila dokument „Katka.“ Při společném setkání měla režisérka feťačce nabídnout pomocnou ruku. Tu jí ale, podle slov Brádáčové, zatím nepodala.

„Helena se neozvala. Míč byl na její straně. Já osobně Helenu nemám rád. O nás se říká, že jsme feťáci, že neplníme sliby, ale tady je vidět pravda,“ řekl serveru Extra přítel narkomanky Jiří, který s ní žije už 4 roky.

Partneři spolu nyní „bydlí“ nedaleko Invalidovny ve stanu pro dva, který si koupili za 200 korun. Je ale možné, že na zimu se budou stěhovat.

„Na zimu bychom měli být v baráku, kde normálně funguje topení,“ uvedl Jiří. Katka také doufá, že by se v budoucnu mohla dočkat i péče o svoji devítiletou dcerku Terezku (9).

Třeštíková měla narkomance nabídnout koupi nového stanu a brzké setkání, k tomu ale  zatím nedošlo. To ostatně potvrdila i samotná režisérka.

„Ještě jsem ji nekontaktovala. V tuto chvíli mám hodně práce, takže to není aktuální,“ uvedla pro Extra.

Katka Bradáčová ztvárnila hlavní roli v dokumentu Katka, na kterém spolu s režisérkou spolupracovala dlouhých 14 let a který představuje příklad, jak daleko může závislost na heroinu zajít. Širší veřejností je velmi dobře hodnocen a často slouží na školách jako osvěta proti užívání drog.  

Video: Trailer k dokumentu Katka

Video Katka Trailer (2010) - YouTube

janieem ( 6. prosince 2018 11:46 )

Myslím, že se paní Třeštíková snažila Katce pomáhat hodně. A nikam to nevede, jak je vidno. Takže nevím, proč by se měla kvůli dvěma smažkám přetrhnout.

bjuno ( 5. prosince 2018 22:15 )

Leonie - a proč jí nepomůžeš ty když jsi chytrá jak trojkolka.... Kdo ví jak to s tím "slibem" bylo, fetky mají bujnou fantazii - viz prohlášení že budou bydlet ve vytopeném baráku. A kdo to bude platit? To je zase feťácký výmysl aby pak mohli prohlašovat jak to nevyšlo a někdo jim zase ublížil a podvedl je....

bjuno ( 5. prosince 2018 22:11 )

To by mě zajímalo kolik stojí jedná dávka fetu, že brečí nad 200 korunama co stál stan... Nenapadlo ho, no jí asi né, si třeba na to vydělat nějakou prací???? To je vidět že nemají f té hlavě nic než fet. Takové lidi by měli utratit, protože co s takovýma? Co přináší společnosti? kdo za ně platí zdravotní pojištění? A když jim bude potřeba lékaře, nebo pomoci kdo to zaplatí??? Stát - potažmo my všichni z našich daní.... Nechat je ufetovat, nebo umřít hladem - bohužel s takovýma lítost nemám...

AliceNovakova3 ( 29. října 2018 19:16 )

A jako ona se má o línou fetku starat ? Samozřejmě že o ní má zájem pro natáčení, protože ten dokument slouží jako výstraha i pro ostatní a je to v podstatě náplň její práce. Pokud s Katkou nehnulo ani dcera, tak už vůbec ne Třeštíková.

MocnyKapitalista ( 29. října 2018 18:19 )

Kacenka ceka ze ji panireziserka i s fetackem vezme na byt a stravu

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud