Petr zemřel za volantem, srdce mu nebilo 20 minut: Teď hledá své zachránce

Petr Šípek děkuje svým zachráncům, které by rád našel.  (Autor: Reprofoto TN.cz)
Autor: shp - 
14. září 2018
13:48

Obrovské štěstí v neštěstí měl Petr Šípek. Minulý týden se vracel ve svém voze domů, když najednou dostal v obci Dřevčice u Brandýsa nad Labem infarkt. Srdce mu nebilo 20 minut, během kterých byl praktický mrtvý. V místě autonehody se naštěstí objevili svědci, kteří mu zachránili život. Nyní by je Petr rád našel a poděkoval jim.

Byl čtvrtek 6. září kolem poledne, když k Petrově srdeční zástavě došlo. „Nebejt paní, která jela okolo a nebyla lhostejná a vytáhla mě z toho auta a pána, kterej ji následoval… Neznám jejich jména, ale nebejt jich a malýho Kropáčka, tak jsem tady dneska nebyl,“ řekl vděčný muž webu TN.cz.

Přijížděl jsem k místu bydliště, to znamená Dřevčice a po pravý straně v křižovatce je zvonice. Právě na křižovatce u tý zvonice, já jsem chtěl jakoby odbočit do vesnice, a v ten moment jsem měl zástavu srdce, a pak už si nic nepamatuju,“ popsal nehodu Petr.

Naštěstí se objevili zachránci. „Příčinou dopravní nehody byla vážná zdravotní indispozice řidiče, který byl v bezvědomí. Svědkové nehody, kteří volali tísňovou linku 155, muže resuscitovali a to do příjezdu posádky,“ řekla portálu mluvčí středočeské záchranné služby Petra Effenbergová.

Volající se řídil pokyny operátorky, čemuž se říká TANR, telefonicky asistovaná neodkladná resuscitace, a záchranáři okamžitě po příjezdu zahájili oživovací pokusy, které byly úspěšné,“ dodala Effenbergová. Petr nyní chce všem svým zachráncům srdečně poděkovat.

„Opravdu, chtěl bych jim tímhle tím stylem poděkovat, protože dneska existuje zákon – ochrana osobních údajů a dat, takže mi nikdo z policie neřekne, ani z tý záchranky neřekne jména ani telefonní čísla těch dotyčných. Tímhle bych jim chtěl poděkovat,“ uzavřel Petr a neubránil se slzám.

VIDEO: Nastávající otec (†28) byl přepůlen vedví autem, které řídil opilý zbohatlický synek

Video Nastávající otec (†28) byl přepůlen vedví autem, které řídil opilý zbohatlický synek. - VKontakte.ru

krista2018 ( 14. září 2018 19:15 )

Štěstí měl jako spolujezdce. Přeji zdraví a pohodu. A hodně všímavých a hodných a obětavých lidí všem.

hadraplan ( 14. září 2018 17:48 )

nežer lysohlávky,uleví se ti.Z toho máš ty halucinace

sores ( 14. září 2018 16:20 )

Takže, pán má dva datumy narozenin, může slavit 2x do roka!!!! Pak že se zázraky nedějí, gratuluji k novému narození

yokky ( 14. září 2018 15:29 )

dobry Clovek jeste zije👍👍👍👍👍👍👍👍✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌👏👏👏👏👏

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud