Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Monika Babišová jako sudička: S kamarádkami šla do kostela. Babiš promluvil o víře v Boha

Autor: simao - 
15. července 2020
15:02

Zatímco z premiéra Andreje Babiše (ANO) se o prázdninách stal švihák lázeňský, který vyrazil regenerovat tělo i ducha do lázní v Třeboni a promluvil tam i o víře v Boha, manželka českého premiéra Monika Babišová se na instagramu pochlubila fotkami z kostela – ze svatého přijímání, na které vyrazila coby kmotra synovi své kamarádky. Povšimli si toho i na Slovensku.

Monika Babišová se stala kmotrou a to spolu s manželkou slovenského podnikatele. 13letému synovi své kamarádky šla za „sudičku“ v pražském kostele sv. Františka z Assisi, upozornil slovenský web Pluska.sk. Babišová na svůj instagram vyvěsila z křesťanské ceremonie několik fotografií. 

Ficová: Paní Monika není žádná fiflena

Je na nich společně i s těhotnou fotografkou Petrou Ficovou, která fotila svatbu Babišových na Čapím hnízdě, uvedl slovenský web.

„S Monikou se známe asi šest let, i ve stresových chvílích je stále usměvavá a pozitivní. Není to žádná namyšlená fiflena s manýry,“ řekla slovenskému webu Ficová, manželka podnikatele Martina Reháka, syna slovenského boháče Ladislava Reháka. „Nyní dámy spojila víra,“ poznamenává Pluska.sk.  

Monika Babišová vyrazila v červenci na svaté přijímá syna své kamarádky do jednoho z pražských kostelů. Kmotrou se stala společně s těhotnou kamarádkou Zuzanou Ficovou. Monika Babišová vyrazila v červenci na svaté přijímá syna své kamarádky do jednoho z pražských kostelů. Kmotrou se stala společně s těhotnou kamarádkou Zuzanou Ficovou. | Instagram M. Babišové

Tři sudičky a víra v Boha

Společně šly za kmotry synovi Zuzany Augustin Poláčkové, kamarádce paní Moniky, která se před 16 lety odstěhovala ze Slovenska do Prahy, kde má vlastní podnikání.

„Manželka českého premiéra Andreje Babiše Monika, za svobodna Herodesová, má k Slovákům velmi blízko,“ podotkl k tomu dnes web Pluska.sk, který upozorňuje na to, že sám Babiš se narodil v Bratislavě a kořeny na Slovensku má i paní Monika, která se navíc v posledních letech „obklopuje tvářemi ze slovenského showbyznysu“.

Video  Babiš láká Slováky do Česka: Přijeďte k nám, utrácejte u nás svá eura. Máme slabou korunu.  - Youtube / Visit Czech Republic
Video se připravuje ...

„Významný den v životě jednoho mladíka. První svaté přijímání. A jeho tři sudičky,“ okomentovala Babišová své fotky na instagramu. „Věříme v Boha,“ přidala další komentář její kamarádka Poláčková.

V co věří Babiš?

Shodou okolností právě o Bohu přitom během lázeňského pobytu mluvil i premiér Babiš. Na dotaz TV Nova, jak to má s vírou, reagoval slovy: „To je super otázka. Já v Boha nevěřím, ale věřím vlastně, jak bych to řekl, ve vesmír nebo zdroj, zkrátka že tady něco je. Ta energie se potom údajně nějak proměňuje a že to není jako že posmrtný život, ale že ten vesmír si to nějak organizuje, aby to lidstvo stále bylo... má ty výzvy, aby se stále vzdělávalo, překonávalo ty překážky. Musím v něco věřit, protože to, co se děje kolem mě, je samozřejmě úplně jako šílené. Ty útoky, to nepřátelství atd.“

Babiš bral v minulosti homeopatika na křivdu. „Ne, neberu, ale chci věřit na tu spravedlnost, na tu pravdu a lásku, ale i když nevítězí. Nevítězí, no,“ dodal Babiš v reportáži na TN.cz.

Video  Vždy dokonalá Babišová tentokrát přestřelila! Co to má na zádech?  - Markéta Reinischová, Aleš Brunclík
Video se připravuje ...

simonides ( 16. července 2020 23:07 )

Věřit v boha je v dnešní době ubohost hloupých .Vše si řídí příroda sama a je zřejmé, že to už vinou a chováním člověka nezvládá. Brání se a na přemnožený druh posílá a vymýšlí nové a nové nemoci, aby byla zachována nějaká naděje na přežití ostatních tvorů na zemi, seč marně.Ten zmetek si vždy najde nějaký lék a stále se víc rozmnožuje.Nakonec zničí všechno.

gemino ( 15. července 2020 19:54 )

V Boha opravdu nelze věřit. Kdyby byl, tak takový estébácký lump už dávno propadl peklu, stejně jako Milouš. Slušní lidé odcházejí mladí, zatímco takoví lumpové se dožívají v klidu a pohodě téměř stovky...

msml20 ( 15. července 2020 15:25 )

Tak jsem z té víry pana Babiše nějak zmatená . Ale jinak dobrý, řeknu toho plno a dohromady nic.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa