Čtvrtek 28. září 2023
Polojasno 24°C

Klaus mladší se pochlubil novým přírůstkem do rodiny. Od maminky Livie dostal jasný úkol

Autor: red - 
31. května 2020
16:46

Neuplyne týden, aby se syn bývalého prezidenta a poslanec Václav Klaus mladší (Trikolóra) nepochlubil rodinnou pohodou, kterou zažívá se svou nejmladší dcerou Eliškou a se svou maminkou, bývalou první dámou Livií Klausovou. Na sociální síti nyní sdílel radostnou novinu - do rozsáhlé rodiny přibude nový přírůstek. Není to ale další miminko, alespoň lidské. Klausova dcera se může radovat ze štěněte.

„Tady velké novinky: Elinka má pejska a já dostal tady u babičky za úkol udělat kytku na stůl. Ovšem nebylo to jednoduché: ,Ty kosatce ne ze záhonu, tady z toho keře ne - to je hezký...' - ale úkol splněn,“ pochlubil se víkendovou pohodičkou Václav Klaus mladší.

Poslanec vyrazil za svou maminkou a bývalou první dámou na její chalupu. Není to poprvé, co Václav Klaus ml. mluví o tomto vesnickém stavení. „Máti tohle má ráda. V jižních Čechách vybudovala chalupu, kam příští týden pojede i s mými dětmi, aby jí pomohly ji zazimovat. Měla vždycky vztah k přírodě, asi i proto, že jsme byli dlouho v paneláku,“ řekl Blesk Zprávám loni v říjnu, kdy zveřejnil i fotografie ze soukromí bývalé první dámy. 

Václav Klaus mladší se pochlubil pohodovým rodinným víkendem. Nejmladší dcera dostala štěně a Václav od Livie úkol. Václav Klaus mladší se pochlubil pohodovým rodinným víkendem. Nejmladší dcera dostala štěně a Václav od Livie úkol. | Facebook/Václav Klaus mladší

Livie Klausová je svým citem pro exteriér i interiér opravdu známá. Během let prezidentování jejího manžela zvelebovala zámek v Lánech. „Ten zámek hodně prokoukl, dokonce i vydali knížku. Tohle jde za ní,“ dodal Blesk Zprávám Klaus ml.

Jedna šťastná událost za druhou

Rodina exprezidenta Václava Klause má i přes koronavirovou pandemii šťastný rok. Do rodiny jim totiž přibyl jen pět dní po vyhlášení nouzového stavu nejmladší člen rodiny - malá Amélie. 

Amélii si strejda Václav Klaus pochoval až začátkem května. Do té doby se ke své rodině kvůli karanténě nemohl přibližovat. „Jsem zasloužilý strýc. Tedy čtyř jsem strejda a tři mám ještě vyženěné, no vlastně už mám osm synovců a neteří,“ počítal v dubnu pro Blesk starší exprezidentův syn rozrůstající se rodinu.

Video  Livia Klausová zavzpomínala na první dámu Hanu Benešovou.  - Jakub Tomek, Lukáš Červený
Video se připravuje ...

 

trintin ( 1. června 2020 10:44 )

Hlavně že ty čteš pořádně, v článku žádný říjem nestojí.

Omasta ( 1. června 2020 09:56 )

To je tak, když sui gej vezme škaredou ženskou a splodí kripla. Se dívím, že ty děti nejsou postižené

lunatic ( 1. června 2020 04:30 )

Ve svém nitru se ukájím představou ,že potomek bude inteligentní po mamince a krásný po svém tatínkovi

adamice ( 1. června 2020 02:27 )

Proč leze tomu štěněti na pelech?

JaNat ( 1. června 2020 00:10 )

Máš pořádně číst. Stojí tam, že to řekl loni v říjmu.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud