Kremlík si po vyhazovu užívá: Večírky, ňadra na talíři. A řekl, jak křičel na Babiše

Autor: Sabina Dračková - 
16. února 2020
08:50

Bývalý šéf resortu dopravy Vladimír Kremlík má za sebou krušný měsíc. Napřed přišel vyhazov, pak mu neuznali ani dvouměsíční výpovědní lhůtu a ještě sám na sebe „práskl“, že málem dostal úplatek a nenahlásil to policii. Po kritice, která se na něj snesla, mluvit s novináři už moc nechtěl. Zato jeho instagram se skoro nezastavil. Exministr netruchlí, naopak si užívá života plnými doušky. Fotografie z fitka střídají videa z večírků a chlubí se i krásnými dámami po svém boku. Naposledy si teď ještě zavzpomínal na to, jak se mu spolupracovalo s premiérem Andrejem Babišem (ANO).

I když se většinou ukazoval v obleku nebo alespoň saku, poslední den si do práce oblékl šedý svetr. V té době ještě ministr dopravy Vladimír Kremlík (za ANO) se nechal vyfotit i s dokumentem, ve kterém ho prezident Zeman oficiálně odvolává z jeho funkce.

„Poslední den v kanceláři ministra dopravy. Děkuji všem, kteří mi fandili a podporovali mne,“ napsal si k fotkám. Kremlík skončil kvůli kritizované zakázce na informační systém pro elektronické dálniční známky. Podle premiéra Andreje Babiše (ANO) manažersky zakázku nezvládl.

Vladimír Kremlík (za ANO) se poslední den v práci jako ministr dopravy nechal vyfotit s "lejstrem", kterým ho prezident Miloš Zeman z funkce oficiálně odvolal.Vladimír Kremlík (za ANO) se poslední den v práci jako ministr dopravy nechal vyfotit s "lejstrem", kterým ho prezident Miloš Zeman z funkce oficiálně odvolal. | instagram Vladimíra Kremlíka

I když je to předmětem sporů, předseda vlády počítá s tím, že resort dopravy bude až do konce funkčního období současné vlády řídit ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO).

Po vyhazovu s dívkou od Babiše

Po odvolání si Kremlík začal užívat života naplno. Jen pět dnů nato už sdílel, na čem si pochutnává. „Něco zdravého,“ komentoval salát se semínky a plátky hrušky. Zároveň taky přidal fotky z bruslení.

Tam mu dělala společnost Karolína Slavíčková. S devětadvacetiletou slečnou se Kremlík fotí často, v příspěvcích naznačuje, že je jeho partnerkou. Fotografie s ní ale také často maže a pak zase přidává.

Autorka videí o premiéru Babišovi Karolína Slavíčková byla s exministrem Kremlíkem na bruslích.Autorka videí o premiéru Babišovi Karolína Slavíčková byla s exministrem Kremlíkem na bruslích. | instagram Vladimíra Kremlíka

V minulosti ji vyvedl třeba na přímý přenos StarDance. A děkoval, že je mu oporou: „Křehká a nádherná! Díky, že jsem Tě potkal! V náročné a odpovědné funkci ministra dopravy mi byla oporou a podporovala mne po celou dobu mého působení, a to v dobrém i zlém. Bez Tebe by to nešlo,“ napsal o Karolíně tehdy ještě ministr Kremlík.

Ta je přitom většinu času po boku Andreje Babiše, který rozhodl o Kremlíkově vyhazovu. Slavíčková je jednou z těch, kteří se starají o image předsedy vlády, o něm a jeho aktivitách točí video-reportáže na sociální sítě. K dalším společným fotkám Kremlík neváhal napsat dokonce „my love Karolina“, tedy „moje láska Karolína“.

Z ministra svalovcem

Možná i kvůli půvabné Karolíně se Kremlík rozhodl pracovat na svém těle. Po vyhazovu totiž začal sdílet fotografie z fitcentra. „Cvičením do standardní kondice. Bude to trvat. Ministrování mělo neblahý vliv na tělesnou kondici,“ posteskl si Kremlík u fotografie, která ukazuje, že právě na stroji spálil přes 300 kalorií. S jeho tvrzením by nejspíš souhlasil i jeho bývalý šéf. Babiš také často říká, že po vstupu do politiky dost přibral.

Exministr Kremlík "jde do sebe". Instagram zásobuje fotkami z posilovny.Exministr Kremlík "jde do sebe". Instagram zásobuje fotkami z posilovny. | instagram Vladimíra Kremlíka

Když zrovna nepřidává fotky z fitka, sdílí snímky z procházek pražskými Stodůlkami. Pochlubil se třeba místem, kam chodí běhat nebo chytat ryby.

„Vykecal“ úplatek a začal vymetat večírky

Tři dny po tom, co Vladimír Kremlík serveru Seznam Zprávy nečekaně prozradil, že mu u zakázky na auditora mýtného systému před Vánoci nabídli úplatek 1,5 milionu korun, si užíval na plese Arcibiskupského gymnázia v Praze.

Že práci alespoň dočasně pověsil na hřebík ukazuje exministr fotografiemi, kde popíjí pivo a užívá si. „Jedna taková večerní party aneb odpočívat je taky třeba,“ napsal si Kremlík.

Bývalý šéf dopravy Kremlík nemá nouzi o krásné ženy.Bývalý šéf dopravy Kremlík nemá nouzi o krásné ženy. | instagram Vladimíra Kremlíka

Exministr je na foce v obležení tří dam v drobných šatičkách, jednu z nich, zřejmě modelku Andreu Verešovou, objímá kolem pasu, druhé skoro sahá na zadek. Dříve opěvovaná Karolína ale nikde. Bývalý šéf dopravy si nasadil stejný doplněk jako mají ženy kolem něj - obličej mu zdobila třpytivá stříbrná škraboška.

Za to hned sklidil posměšný komentář. „Smál jsem se ministrům z ANO, dokud jsem nenarazil na tenhle instagram,“ komentoval jeden z uživatelů fotku. „I ministři či bývalí ministři jsou lidé,“ odpověděl Kremlík.

Na dalších fotkách je vysmátý Kremlík s talířem, který má vskutku originální potisk. Je na něm nahé ženské tělo. Modelka, která si tak tak zakrývá bradavky, má na kůži navíc otisky ženských rtů. „Tak trochu se blblo, ale to k životu patří,“ argumentoval automaticky Kremlík, který si podle všeho potřeboval po funci ve vládě odpočinout.

Exministr Kremlík se pochlubil "hanbatým" talířem.Exministr Kremlík se pochlubil "hanbatým" talířem. | instagram Vladimíra Kremlíka

Na fotografiích také pózuje s druhou stranou hanbatého talíře, na které je v překladu napsáno „zde žádná prostituce“. Jde o kolekci odvážných fotografií umělce Philippe Shangtiho.

Dosud u ministra nevídaná byla i videa z večírků. Teď Kremlík nahrává nejedno. Přidal například video, kde celá hospoda zpívá a on nezůstává pozadu. Zrovna v tento den se rozhodlo o tom, že nemá nárok na dvouměsíční výpovědní lhůtu. Hlavu si nad tím očividně nelámal. Z ministerstva odejde s odstupným jednoho měsíčního platu, ten činí okolo 170 tisíc korun.

 

Naposledy v sobotu se pochlubil videem, kde zpěvačka v lodičkách s vysokými podpatky dokonce vylezla na stůl v luxusně vypadající restauraci. „Tak trochu jiný klub,“ komentoval Kremlík. Pár hodin na to už ale fotografií z fitka podotkl, že už se zase snaží dostat do formy.

Kremlík vzpomíná, jak křičel na Babiše

Víc se Kremlík rozepsal na facebooku, kde několik odstavců věnoval svému teď už bývalému šéfovi Andreji Babišovi. Poměrně podrobně totiž popsal jejich osobní vztah. Prý je na to často dotazován.

„Pan Babiš vždy slyší na čísla, kolik to bude stát a jaký bude přínos. Andrej Babiš pohrdá slabochy a přitakávači, musíte na něj často zvýšit i hlas. Tomu on rozumí. Musíte předkládat fakta a hovořit srozumitelně a stručně,“ popsal, jak se naučil s Babišem jednat, připomněl také, že je šéf na „vlastní“ lidi velmi tvrdý.

„Měl jsem silné výhrady k jedné osobě z okolí pana premiéra Babiše a netajil jsem se tím,“ naznačil nepřátelské vztahy v týmu Kremlík.

Premiér je prý posedlý drby

Exšéf dopravy ale také Babiše ve svém dlouhém textu popíchl. „Tak jako každému mi vadila u Andreje Babiše ta jeho až ,posedlost' různými drby a anonymními zprávami. Ale musím uznat, že se to lepšilo, ověřoval si informace,“ upozornil na jeho špatnou vlastnost.

Zatrpklý ale Kremlík prý není. A prý je na roztrhání - napsal, že tolik pracovních nabídek jako teď nikdy neměl.

Kremlík pobouřil veřejnost, když v pracovní době ještě jako ministr předběhl dlouhou frontu lidí, kteří se přišli naposledy rozloučit se zesnulým zpěvákem Karlem Gottem:

Video Ministr Kremlík kvůli Gottovi předběhl tisíce lidí: Až na Žofín autem a místo práce! 

wilda ( 17. února 2020 13:42 )

Krucinál, nabídněte mi taky někdo úplateček. Nepotřebuji deset mega, stačí pouhých pět mega. Moc a moc Vám ze srdce děkuji , to víte, důchodce nemá na rozhazování a většinou ani na rohlík

wilda ( 17. února 2020 13:25 )

Až si dostatečně nakradu, taky si budu užívat !!!

magda111 ( 17. února 2020 08:29 )

Potvrzuje se pravidlo, že pro pravdu se jeden nejvíc zlobí. A tak rozumím, že je těžké si přiznat chybu, ono vám jednou vše dojde - nebojte

oklusnifranta ( 16. února 2020 20:21 )

Protože se chováš jako prase, klone!

oklusnifranta ( 16. února 2020 20:18 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud