Alex Mynářová ukázala měsíčního syna Viktora. Má úsměv po mamince?

Autor: ula, red - 
9. 9. 2019
11:06

Alex Mynářová, manželka hradního kancléře Vratislava Mynáře, ukázala na sociálních sítích měsíčního syna Viktora. Jméno pro druhého syna vybírala ona, jak se před časem svěřila Blesku. Po nešťastné události, kdy Alex potratila holčičku. Podle fotografie to vypadá, že malý Viktor se má čile k světu.

Viktor se narodil 8. srpna a po loňském roce, kdy Alex potratila dceru, zavládla v rodině hradního kancláře velká radost.

Jméno pro prvního syna, který přišel na svět předčasně, vybíral tatínek, nyní vybírala jméno Alex. Nakonec zvítězil  – Viktor, tedy jméno pro „tvrdé“ muže. Do jména pro chlapečka ale „mluvil“ i prezident Miloš Zeman – navrhoval Michala nebo Ondřeje, svěřila se Mynářová na facebooku.

Ztrátu druhého miminka komentoval na Hradě i prezident Zeman letos v březnu během oslavy šesti let ve funkci prezidenta. „Milá Alex, já vím, že to sem zdánlivě nepatří. Ale mám tě rád a protože nosíš pod srdcem děťátko, já věřím, že tentokrát to dobře dopadne. Tak ti přeju, aby rostlo do zdraví a do krásy a až přijde puberta, tak se z něj stal protivný spratek,“ říkal prezident během svého proslovu. A Alex Mynářovou tehdy dojal k slzám.

Viktoru Mynářovi je měsíc a nyní ho pyšná maminka ukázala na facebooku. Podle fotografie to vypadá, že chlapeček se má čile k světu a podle  úsměvu po mamince to vypadá, že prognóza prezidenta o spratkovi se snad nevyplní.

Že Mynář randí s půvabnou moderátorkou, odhalil Blesk v roce 2013, když pár „načapal“ na dovolené v Dubaji. Vzali se v únoru 2015, několik měsíců po narození prvního syna Vráti. Pro kancléře je to druhé manželství, dlouhé roky strávil s první ženou Kamilou.

Alex Mynářová provádí diváky nového Youtube kanálu Kanceláře prezidenta republikyAlex Mynářová provádí diváky nového Youtube kanálu Kanceláře prezidenta republiky | Reprofoto Youtube / Pražský hrad - Kancelář prezidenta republiky

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

jity ( 10. září 2019 13:58 )

Tak dítěti přeji jen vše nej a je ubohost tady do něj kopat. On si rodiče nevybral, tak hlavně ať je kluk zdravý.

pooresh ( 10. září 2019 12:49 )

No tak by ho mohla zase schovat,proc musime porad cumet na malyho Zemana,staci ten velkej!

junkiexl ( 10. září 2019 10:01 )

Tady mame dukaz, ze krasne deti se rodi jen z lasky. Ti dva se musi z duse nenavidet.

air_ ( 9. září 2019 23:16 )

air_ ( 9. září 2019 23:12 )

Tihle taťodědové nic moc a děti zbohatlíků rovněž časem nic moc. Maličkej má pusinu po mámě, snad s ní nebude kroutit jako ona po botoxu o volbách. Hlavně zdraví.

Zobrazit celou diskusi
Další videa