K Babišovi přiletěl čáp. Mluvčí Kubovičová porodila syna, dostal vznešené jméno

Autor: Mii - 
22. 7. 2019
22:45

Premiéra Andreje Babiše (ANO) opustila kvůli těhotenství a teď se raduje ze syna. Lucie Kubovičová, mluvčí hnutí ANO, na svém instagramu oznámila, že porodila. Právě kvůli těhotenství se pozice vedle premiéra vzdala. 

Kubovičová svůj odchod z pozice mluvčí oznámila v lednu letošního roku. Nejdříve říkala, že důvodem je „nová situace“ v jejím životě a poté ukázala bříško. Těhotenství, jak to nyní vypadá, proběhlo bez vážnějších problémů a v pondělí v podvečer zveřejnila fotografii svého čerstvě narozeného syna Alberta. 

Jde již o druhou mluvčí, která premiéra kvůli těhotenství opustila. Jako první mateřské povinnosti povolaly Petru Doležalovou, která v pozici mluvčí vlády vydržela jen pár měsíců. Kubovičová ji pak nahradila.

Dnes je mluvčí Strakovy akademie Jana Adamcová, manželka režiséra Jiřího Adamce. Její rozhodnutí vyvolalo mezi fanoušky, kteří ji znají z televizních obrazovek, rozhořčení, ale ona sama uvedla, že ničeho nelituje. Pozici bere jako novou výzvu.

 

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

anonym01 ( 25. července 2019 11:31 )

ESTEBACI SE NAM MNOZI. JAK TOMU ZABRANIT?

hehehe ( 24. července 2019 16:54 )

Koblihář Babiš věčně drží ptáka

pooresh ( 24. července 2019 11:54 )

Fuj,uz jsem se lek´,ze Ilja Muromec,nebo knize Bejbiskin!

novakalex ( 23. července 2019 19:19 )

Přejeme mamince hodně zdraví přestože celá familii ma stbackou minulost, jak jinak než na Slovensku, stejně jako Andrej.

tomik007 ( 23. července 2019 18:53 )

Takze "Bociani Hniazdo" je v podstate jakasi lihen ANO

Zobrazit celou diskusi
Další videa