Zemanová to rozjela s kamarádkou a půl lahví ginu: Veselá kuchařka Kateřina

Autor: vr - 
14. ledna 2019
19:10

Když se na veřejnost naposledy dostaly záběry dcery prezidenta Miloše Zemana (74), byl z toho skandál. Kateřina »Kate« Zemanová (25) totiž v rámci brigády údajně tančila rovnou na pornomejdanu, i když to Hrad vehementně odmítal. Teď studuje v Londýně, ale večírky má pořád hodně ráda. Alespoň podle fotek na sociální síti.

„Přípitek po party, Islington, Londýn, 4 hodiny ráno,“ píše k nim kamarádka Kate a dodává, co všechno si holky daly. „Půl lahve džinu před, po a během vaření,“ přiznává. To vše 24. prosince nad ránem.

Lze tedy usuzovat, že Kateřinu pár hodin po blbnutí do ranních hodin čekal let do Prahy. „Dcera Kateřina s námi každoročně tráví Vánoce, stejně tak jako její nevlastní bratr David, manželův syn z předchozího manželství, a samozřejmě s námi bude i moje maminka,“ řekla totiž Blesku před Vánoci první dáma Ivana Zemanová (53).

Sám prezident rád svírá mezi prsty sklenici. Naposledy se dokonce urazil, když se začalo spekulovat, že už nepije.

Video  Zeman o dceři Kateřině: Nestydí se za mě, kritiku jsem od ní neslyšel.  - redakce Blesk TV, FOTO: profimedia.cz/MF Dnes/David Neff

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

borjar ( 5. listopadu 2019 05:33 )

Katka je super, skromná holka.

padouch236 ( 27. října 2019 08:35 )

jara261 a ty jsi nesvéprávné pako a cloumá s tebou závist, že ona je vystudovaná a ovládá tři jazyky, zatím co ty umíš tak maximálně slitej spadnout ze židle na rohu ve čtyřce...

padouch236 ( 27. října 2019 08:30 )

Je to mladá, hezká kočka a chce se bavit, jako ostatní holky v jejím věku...No a co???

irena.toledo ( 15. ledna 2019 17:26 )

Lepší nez anglicky gin je slovenská borovička.

xiioma ( 15. ledna 2019 13:52 )

Sedni si do rohu, ať nejsi vidět z venčí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud