
„Kate“ Zemanová pustila Američana k vodě. Prezidentovi došla slova

Zatímco Britové se radují už z třetího dítěte vévodkyně Kate, česká „Kate“ Zemanová (24) si i s prvním vnoučetem pro prezidenta dává na čas. Miloš Zeman (73) v rozhovoru pro televizi Nova v úterý navíc oznámil, že se jeho dcera – toho času studijně a pracovně v Londýně – zřejmě rozešla se svým americkým přítelem. Zatímco na Vánoce 2016 vzala Kateřina Zemanová svého tehdejšího partnera do Lán, o rok později tu už chyběl. A Zeman se raději neptal, co se stalo.
„Já jsem člověk ostýchavý, takže když Kačenka přijela další rok na Vánoce do Lán bez tohoto Američana, tak jsem neměl odvahu se zeptat, co se mezi nimi stalo. Takže jsem vzal na vědomí, že se zřejmě rozešli,“ řekl Zeman pro TV Nova. Předtím zmínil, že se v roli potenciálního tchána necítil dobře. Do výběru partnerů každopádně dceři prý nemluví.
Takto přitom Zeman mluvil o partnerovi své dcery na sklonku roku 2016: „Vánoce měly jednu novou zkušenost, nesrovnatelnou s těmi předchozími - a sice, že moje dcera Kačenka ... si s sebou přivedla přítele. Je to Američan, který žije v Anglii, docela sympatický kluk a já jsem teď přemýšlel, jak se k němu chovat. Vždycky je něco v životě poprvé, rozumíte. Přichází k vám potenciální zeť a vy se začínáte chovat jako potenciální tchán. A toto je role, kterou zatím neumím hrát, kterou se ještě učím na divadle životem.“
Kateřina Zemanová byla jednou z hlavních postav první prezidentské kampaně svého otce. Tak se také seznámila se svým bývalým přítelem Vladimírem Krulišem, který Zemanovo tažení na Hrad vedl. Rozešli se však po několika měsících.
stara mlada Katerina at chceme nebo ne musi byt postizena venkovanstvim a uslapnutostí svy maminky a odpudivym charakterem sveho odporného otce, to se do rozvoje osobnosti a jejiho zivota musi projevit...konecne co ji asi amík musel říkat o jejím otci....co se o nem docte ve svetovém tisku? v Londyne kde studuje? jen veci ke zbliti. jako v nasich nezavislych mediích.brrr, ale nekomu se to líbí, dokonce víc než polovine naroda.