Bizarní sázky: Soukupovi vezmou licenci, Čunek chytí medvěda a Zeman otevře pivovar na Hradě

27. 12. 2018
14:57

Bookmakeři tuzemských sázkových kanceláří opět spojili konec roku s vypsáním kurzů na netradiční sázky. U Fortuny lze vsadit například na to, že senátor a hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek (KDU-ČSL) příští rok uloví v Beskydech medvěda holýma rukama (50:1) nebo že si prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček otevře vlastní kavárnu (50:1). Jednou ze sázkových možností u konkurence je naopak to, že si Miloš Zeman na Hradě otevře pivovar.

Dá se vsadit například i na to, že premiér Andrej Babiš (ANO) bude zvolen prezidentem Slovenska (500:1), ztratí se pokladna politického hnutí SPD (3:1), poslanec Dominik Feri (TOP 09) se nechá ostříhat na ježka (2:1) nebo že se Jiří Ovčáček stane šéfredaktorem Hospodářských novin (150:1).

Velice nepravděpodobné je podle bookmakerů dokončení kompletní rekonstrukce D1 (65:1). Pravděpodobnější je to, že prezident Miloš Zeman otevře na Pražském hradě pivovar nebo medvědárium (10:1), nebo že na návštěvu ČR přijede papež František (8:1).

Mezi sázkovými příležitostmi je i jedna, která se týká letošní televizní války mezi Barrandovem a Kavčími Horami - vsadit si tak lze i na to, že TV Barrandov majitele a moderátora mnoha pořadů Jaromíra Soukupa bude odebrána licence k vysílání (8:1).

Babiš neprodá Agrofert

„Předčasné volby v roce 2019 zřejmě nebudou, na tuto možnost je vypsán kurz 5:1. Velmi nepravděpodobné je i to, že Babiš prodá Agrofert. Kurz 100:1 jasně říká, že se to nestane,“ uvedla mluvčí Chance Markéta Světlíková.

Podle bookmakerů Tipsportu a Chance je velmi pravděpodobné, že kurz koruny k euru příští rok klesne pod 25 korun (1,4:1). To, že ČNB zvýší úrokové sazby, je prakticky jisté (1,01:1).

Sázky na Jágra i Plekance a jejich přítelkyně

Lze sázet například také na to, že se hokejista Jaromír Jágr ožení s přítelkyní Veronikou Kopřivovou (5:1), nebo Tomáš Plekanec s tenistkou Lucií Šafářovou (3:1).

Na to, že biatlonistka Gabriela Koukalová nastoupí v příštím roce do závodu světového poháru, je vypsán kurz 3:1. Pravděpodobnější je to, že oznámí těhotenství (2:1). Za nepravděpodobný považují bookmakeři její rozvod s Petrem Koukalem (10:1).

Video Televizní válka: Ředitel ČT Dvořák o útocích Zemana a Soukupa - Jaroslav Šimáček, Jan Jedlička, Blesk Zprávy
1080p 720p 360p

Řepka i propadák Sparty táhnou

Sázet však lze i na další kuriozity ze světa sportu a celebrit. Fotbalová Sparta podle bookmakerů Tipsportu a Chance v roce 2019 velmi pravděpodobně opět vymění trenéra (1,3:1).

Fotbalová Sparta zatím prožívá jednu z nejhorších sezon za poslední desítky let. To, že by sestoupila, je však podle bookmakerů velmi nepravděpodobné (500:1). Podobný kurz (400:1) je vypsán na to, že by se na její lavičku vrátil trenér Andrea Stramaccioni. Na to, že by do ní z Arsenalu přestoupil gólman Petr Čech, se dá sázet za 40:1.

Na to, že by se bývalý fotbalista Tomáš Řepka stal sportovním ředitelem klubu, je vypsán kurz 1000:1. Právě odsouzený Řepka se stal oblíbencem i bookmakerů. Rozchod Řepky s Kateřinou Kristelovou v kurzu 2:1 nelze vyloučit, uvedl hlavní bookmaker Fortuny Michal Hanák.

„Těžko říci, kam se jeho život bude dál ubírat. Trestu odnětí svobody se letos vyhnul, snad bude mít kliku i příští rok. Na návrat do Sparty v manažerské pozici to zatím ještě není,“ dodal Hanák. Na to, že Řepka nastoupí výkon trestu, je vypsán kurz 3:1. Na to, že bude pracovat jako pokladní v Kauflandu, je kurz 40:1.

kradlous ( 28. prosince 2018 10:19 )

Gauneři a lepšolidi mají důvod aby jediná tv.Barandov a pořady p.Soukupa,která se nebojí mluvit pravdu.To se gaunerům moc nelíbí když musí o sobě slyšet pravdu.Jen tak dál tv.Barandov v České "demokracii".

satanas ( 28. prosince 2018 10:09 )

Vole!! Zvaci dopis pise Kalousek,,ale do Bruselu!! Tak se priprav!! BUde nalet na blby,,zachran i Anonymni kozu rohatou,,bylo by ji skoda!!

anonym01 ( 27. prosince 2018 21:08 )

BOHÁČU? MOCNYCH? TO MLUVIŠ O KOM? BABIŠOVI, RUSKYM A CINSKYM OLIGARCHOVI? ZAPAD I MY ČEŠI MAME ZATIM PARLAMENTNI DEMOKRACII. TEDY ŽVANIRNU . TA SE BOHATYM A MOCNYM BUREŠUM, ZEMANUM A KSČM NEZAMLOUVA. PRY JSME DEMOŽUMPA

anonym01 ( 27. prosince 2018 21:03 )

INÁČ MI TO TAKY DLOUHOU DOBU VRTALO HLAVOU. PO TOM CO SI POZVAL CÁJNA AMBASADOR BUREŠE, MAM JASNO. A RYCHLOVLAKEM SE V ČÍNE SVAZI VEZNOVE HLAVNE DO KONCENTRAKU I NA PRACI.

anonym01 ( 27. prosince 2018 20:57 )

MYNÁŘ ŽADNOU PROVĚRKU NEPOTŘEBUJE. AGENTEM JE SAM ZEMAN S BABIŠEM MYNAŘ JE JEN PODRŽTAŠKA S ALKOHOLEM!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa