Neděle 11. duben 2021
Svátek slaví Izabela, zítra Julius
Oblačno 17°C

Hrozí Česku teroristický útok? Zeman: Ano, jsme na řadě

Autor: bru - 
8. ledna 2017
11:24

Prezident Miloš Zeman už před víc než rokem řekl, že k teroristickému útoku v Česku zkrátka dojde. Otázkou podle něj je jen to, kdy se tak stane. Na této myšlence stále trvá. Ostatně teroristicky útok v Berlíně „věštil“ už o několik měsíců dřív.

Skoro bych si tipnul, že další útoky proběhnou v Londýně, Berlíně a možná i v některých dalších zemích, které jsou pro teroristy zajímavější než malá Česká republika,“ řekl prezident Zeman před víc než rokem. Zároveň ale také tvrdil, že není otázkou, zda Česko čeká teroristický útok, ale kdy se stane.

 

Co dalšího řekl Zeman o teroru v Česku? Podívejte se:

Video Zeman o možném terorismu v ČR - Blesk TV

 

Na otázku moderátora Davida Vaníčka, zda je prezident stále přesvědčený, že k teroristickému útoku v Česku dojde, Miloš Zeman odpověděl: „Samozřejmě že ano – jsme na řadě.“

 

„Kdybyste četl zprávy tajných služeb, tak vám toto řekne v podstatě každá z těchto zpráv,“ zmínil prezident. Kromě toho upozornil na to, že  není radno podcenit bezpečnostní opatření. „Já jsem sám opevnil Hrad už před útoky v Berlíně,“ doplnil Zeman a narazil tak na bezpečnostní rámy, kterými musejí návštěvníci Hradu procházet.

 

Celý záznam pořadu S prezidentem v Lánech:
Video S Prezidentem v Lánech - Blesk

Připomeňte si útok v Berlíně:

 

Hunt ( 9. ledna 2017 09:06 )

tgbg:

londynskypes ( 9. ledna 2017 07:49 )

d e m e n te tak si aspoň nech ty debilni keci nedrazdi je nebo asi budes na rade prvni ty!

1912 ( 9. ledna 2017 07:24 )

tgbg ( 9. ledna 2017 06:57 )

P.presidente jen škoda že již nemáte takové pravomoce a jako vrchní velitel dát zavřít ty naše hranice !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Armádu máme a bohužel také zrádcovské komunisty co slouží pro PRO ZÁJMY RUSKA!!!!!!!!

mgrmarie ( 9. ledna 2017 06:39 )

V tomto případě ano, protože na tak hloupý a dětinský názor se nic rozumného odepsat nedá.

Zobrazit celou diskusi
Další videa