Video z mecheche KSČM baví internet. Hloupost kolegy, řekla jedna z tanečnic

Autor: bog, všm, val - 
13. 12. 2016
19:45

Vojtěch Filip zpívající z plných plic song Kabátu, Marta Semelová tančící „jako za mlada“ spolu s kolegyněmi. To není bizarní sen, ale vánoční večírek KSČM, jehož průběh zachytila Česká televize v pořadu 168 hodin. Na internetu video utržilo značnou pozornost, reakce jsou rozporuplné. Jedna z účastnic poslankyně Soňa Marková pro Blesk.cz uvedla, že nechápe, proč záběry způsobily takový rozruch.

Video z vánoční party komunistů, které má již přes 1,6 tisíc „lajků“, obletělo během jednoho dne celý internet. Na něm Vojtěch Filip z plných plic v doprovodu spolustraníků pěje známý song Kabátů: „Když se u nás chlapi poperou, tak jenom nožem a nebo sekerou. V zimě tam dlouhý noci jsou, a tuhej mráz. Jak jsou naše cesty zavátý, tak vezmem vidle a nebo lopaty, když něco nejde, co na tom sejde, my máme čas...“ Do toho energicky tančí Semelová i další kolegové.

Sociální sítě jsou zaplaveny rozporuplnými reakcemi. Část uživatelů se dobře baví, někteří počin odsuzují. Veřejnost si samozřejmě povšimla i textu písně. „Docela mě děsí, když komunista zpívá text když něco nejde, co na tom sejde, my máme čas,“ okomentoval video na Facebooku Petr C. Další uživatel zase pozměnil slova: „Máme gulagy a né že ne...“ Česká herečka Nikol Štíbrová to pak oglosovala poznámkou, že už tam chybí jen Forejt.

KSČM: Umíme se dobře bavit!

Někteří KSČM brání s tím, že jde o běžný vánoční večírek, na kterém není nic špatného ani divného. Ani hlavní aktéři celému poprasku nerozumí.

Skutečně jsme netušili, že se kvůli hlouposti kolegy stane soukromý večírek předmětem zájmu médií. Nicméně je to důkaz toho, že se v PK KSČM umíme ve volném čase i dobře bavit, ne jen dobře pracovat a předkládat zákony pro občany,“ reagovala poslankyně Soňa Marková pro Blesk.cz, která si na akci také zatančila.

 
Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Hunt ( 14. prosince 2016 21:04 )

honzazchalupy:Tak se na sebe koukni do zrcadla,ty hnoji!

pomooc-hori ( 14. prosince 2016 18:39 )

zdenekk je tady sám, ale asi desetkát

honzazchaIoupky ( 14. prosince 2016 14:21 )

nikdo, tak je to zase jasný

honzazchaIoupky ( 14. prosince 2016 14:18 )

je tady ještě někdo kromě idiota zdenkka?

honzazchaIoupky ( 14. prosince 2016 14:14 )

tak si aspoň nemusíš na nic novýho zvykat

Zobrazit celou diskusi
Další videa