Babiš nabral 15 kilo: „Nadávají mi, tak jsem si dal aspoň hamburgera“

Autor: simao - 
4. května 2016
11:00

Vicepremiér a druhý nejbohatší Čech Andrej Babiš je další z politiků, kterým ve funkci přibývá kil. Na svém Facebooku se přiznal, že přibral a má něco kolem devadesáti kilo. Těžkou hlavu si z toho ale nedělá.

Andrej Babiš prý do politiky jít nechtěl, při své obhajobě Čapího hnízda tvrdil, že ho zplodila ODS a Miroslav Kalousek, „symbol korupce“. Dráha politika mu však přinesla nejen kontrolu nad ministerstvem financí a rozmíšky s opozicí ve Sněmovně.

Čas od času vyrazí i na nějakou tu státní večeři, jako tomu bylo v případě pozvání na Hrad během návštěvy čínského prezidenta Si Ťin-pchinga. A Babišovi na první pohled chutná! „Přibral jsem 15 kilo. Každý mi nadává, tak jsem si aspoň dal hamburgera,“ přiznal na svém Facebooku.

A přidal video, jak ANO fotilo své hlavní tváře pro kampaň do podzimních krajských voleb. Nechybí legendární žokej Josef Váňa či exministryně spravedlnosti Helena Válková.

„Focení nesnáším. Hlavně budu moct porovnat tu fotku z roku 2013 a 2016 a bude to děs. 77 kilo a 10 procent tuku. A teď mám asi tak někde kolem devadesáti. Ne tun, ale kilo,“ přiznává Babiš na videu, které má již tisíce zhlédnutí. A řadu komentářů. „Ten hamburger byl asi hodně dobrý, protože ten vzhled je skvělej... kde se něco takového dá sehnat?“ zaznělo v jednom z nich, zatímco další lidé Babišovi postavu i přes kila navíc povětšinou chválili.

Vicepremiér přitom není sám, kdo z vládních představitelů nabírá v politice na váze. Třeba ministr vnitra ČSSD Milan Chovanec je známý tím, že ještě coby plzeňský hejtman vážil dokonce 175 kilogramů. Dokázal však po úporné dietě shodit za rok kolem 65 kilo a před časem deníku Aha! popsal základ úspěchu.

Nešlo jen o krabičkovou dietu. „Rozhodnutí přišlo na podzim roku 2012. Trochu tomu pomohla návštěva lékaře... Naštval jsem se tehdy sám na sebe, uklidil jsem si v sobě a začal. Základem je přestat si lhát do vlastní kapsy a neodkládat problém na zítra,“ uvedl Chovanec v září 2013. Hubnoucí kúru absolvoval od podzimu 2012 a o své dojmy se s lidmi dělil i skrze web Hubněte s Milanem.

V poslední době je však patrné, že také Chovanec opět pár kilo přibral. O složité životosprávě spojené s politikou nedávno mluvil také třeba mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček„S nadsázkou řečeno, v politickém prostředí se šediví a přibírá na váze. Je to taková daň z této velmi zajímavé, leč hektické práce, kterou platím nejen já,“ říkal Blesk.cz Ovčáček.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

flesch2z ( 4. května 2016 21:57 )

Kdybyste měl max. 3 500 Kč měsíčně na jídlo, pití, léky, oděv, obuv, hygienu, nebo jedl a pil v domově jedovaté přebytky z hypermarketů s prošlým datem spotřeby a ještě byste si ty jedy musel platit z mizernýho důchodu, tak se Vám to nestane, právě naopak!! Něco jiného je zrekonstruovat si barák za dotace EU, pak ho nahlásit jako hotel, celý si ho sám sobě pronajmout a na pronájem brát prachy ze státní kasy, protože jako ministr máte nárok na bydlení zdarma. No a k tomu zdravá strava s kvalitním alkoholem za pár kaček v parlamentu a služebkách za diety v 5ti hvězdičkových hotelech to je život, to se tloustne, co Babiši.

petrfanda ( 4. května 2016 14:59 )

https://www.youtube.com/watch?v=xE9NG9kHFWA

nicnezpravda ( 4. května 2016 13:57 )

Dej si brinzu nebo halušky a už se tady netraptušky A Horáček zas zvracel nesmysly na nově,to je taky dobrá dieta

nicnezpravda ( 4. května 2016 13:54 )

maj holt sexy mozky

nicnezpravda ( 4. května 2016 13:51 )

Pepa Váňa taky přibral až skoro na 75 kg,při výšce 164 cm,ale ten to shodí..ty Babiši ne

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud