Zeman: Ransdorf je člověk, který každému naletí

Miloslav Ransdorf podle prezidenta Miloše Zemana naletěl.
Autor: val - 
6. 12. 2015
17:10

Prezident Miloš Zeman se domnívá, že komunistický europoslanec Miloslav Ransdorf v případě svého zadržení ve Švýcarsku někomu naletěl. Ostatně podle něj se jedná o člověka, který „každému naletí“.

Prezident upozornil, že není s případem blíže seznámen, ale v rozhovoru pro Frekvenci 1 řekl: „Nechám se překvapit, tohle je totiž člověk, který každému naletí,“ prohlásil.

A uvedl příklad: „(Ransdorf) údajně zaplatil asi milion korun za zcela bezcenné padělky obrazů světových malířů. Vezměte si intelektuála, ke kterému přijdete a nabídnete mu Picassa za 300 tisíc. Kdo by to nebral, že jo? Takže si myslím, že velmi pravděpodobně naletěl i tentokrát,“ uvedl.

Zeman dále připomněl, že Ransdorfovi nedávno zapověděl vstup k němu do kanceláře, a to když se ohradil proti tomu, že Zeman při předávání státních vyznamenání nevyzdvihl komunistickou příslušnost Kamila Vejvody, jenž přebíral ocenění in memoriam za svého zavražděného syna. „Ale já ho stejně několik let neviděl, hodně let," dodal. 

Miloslava Ransdorfa zadržela ve čtvrtek švýcarská policie, údajně pro podezření ze zločinu finančního charakteru. Europoslanec obvinění odmítá.

Doporučujeme
amaea ( 7. prosince 2015 16:29 )

Ransdorf je stejný bolševik jako Ovar z Vysočiny

otis ( 7. prosince 2015 12:38 )

Ransdorf podle Zemana každému naletí.Takový nýmand nás reprezentuje ve světě?A co když naletí nějakému teroristovi?

salto ( 7. prosince 2015 08:47 )

Se soudy bych byl setsakra opatrný a počkal bych do vyřešení, ale tady pro to není místo, takže plivejte ....

verka1 ( 6. prosince 2015 21:40 )

Rath šel s krabici a Ransdorf protože je europoslanec si to namířil až do Švýcarska do banky

jete ( 6. prosince 2015 20:55 )

o dluzích mluvili i v televizi a to je co říci,takže se fakt nebojím.A že je to lump víme všichni.Sám president řekl,že chtěl,aby se vyzdvihl komunistický život otce při předávání vyznamenání pro zavražděného žáka školy.Je to kriplík s komunistickými manýry....

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa