Ivana Zemanová dostala kožený obojek! Pro prezidentského miláčka

Autor: simao, ČTK - 
19. 2. 2015
17:13

Zemanovi dostávají při návštěvách českých krajů různé dary. Tenhle však na první pohled přece jen překvapil. První dáma Ivana Zemanová totiž v rukách třímala mohutný kožený obojek! V době, kdy v českých kinech válí 50 odstínů šedi, napadnou člověka různé myšlenky... Ale aby nedošlo k mýlce, rozhodně nejde o nějaký nevhodný prezent, ale o dárek pro Darcyho, čtyřnohého prezidentského miláčka!

Zemanová zavítala v rámci návštěvy Královéhradeckého kraje do Třebechovic pod Orebem. Neodnesla si však jen dárek pro psa Darcyho, ale i pro sebe. Třebechovický výrobce luxusních kabelek Elega ji obdaroval černostříbrným psaníčkem.

První dáma má v kraji opět separátní program – včetně návštěvy domova důchodců Zdislava či hospice v Červeném Kostelci. Navštíví ale také zámek, pivovar a středověkou krčmu v Dětenicích. A čeká ji i něco sladkého na zub – v pátek vyrazí do Miletína do výrobny pravých hořických trubiček. Na Zemanovou tam čeká dárkový koš s touto pochoutkou.

Zeman si rýpl do Klause. Potěšilo ho pero

Prezident Zeman pak dnes vyrazil do největší české textilky Juta do Dvora Králové a také do trutnovských strojíren Kasper Kovo. Nechyběla pak ani tradiční setkání s občany ve Dvoře Králové a také s vedením města na trutnovské radnici. Ve Dvoře Králové dostal Zeman především regionální potraviny. „Minerálku zvanou medovina rád vypiji,“ zavtipkoval dle Hradeckého deníku Zeman.

Bonmoty pak Zeman nešetřil ani při návštěvě Juty. „Zažil jsem několik političek, které klely jako dlaždič, zažil jsem naopak několik mužských politiků, kteří mluvili jemnou spisovnou češtinou a pak je chytili se sedmi miliony v krabici od vína,“ vzpomenul Zeman dle iDNES.cz na souzeného exposlance Davida Ratha.

A při pohledu na dárky přidal ještě vzpomínku na svého předchůdce Václava Klause. „Největší radost mi udělalo to pero,“ řekl Zeman s úsměvem a patrně i narážkou na Klausův chilský incident, kdy si někdejší prezident před televizními kamerami schoval protokolární pero.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

brugal ( 19. února 2015 20:00 )

Už ne,dřív jsem dával dvě krabičky denně,ale už se nestresuji a dám si jednu cigaretu k ranní kávě. Jak to souvisí s Ovárkem?

japos22 ( 19. února 2015 19:56 )

japos22 ( 19. února 2015 19:52 )

Protože moc hulíš

brugal ( 19. února 2015 19:47 )

Proč je na obojku napsáno Ovar?

honza54.. ( 19. února 2015 18:37 )

p.r.d.e-le

Zobrazit celou diskusi
Další videa