Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno, déšť 22°C

Babička dala vnukovi bonboniéru s likérem. Na udání matky ji vyslýchala policie

Autor: mb - 
30. prosince 2015
21:30

Nevšední „případ“ musela vyšetřovat policie v Bavorsku. Strážci pořádku vyslýchali babičku (67) kvůli tomu, že vnukovi (11) dala bonboniéru s pamlsky plněnými likérovou náplní. Babičku udala policii hysterická matka dítěte.

Zdánlivě obyčejná bonboniéra způsobila dusno v rodinných vztazích a do případu se musela vložit i policie. Babiččina bonboniéra pro vnoučka totiž obsahovala laskominy plněné alkoholem, a když to matka dítěte zjistila, vtrhla na policejní stanici oznámit „zločin“. Podle strážců pořádku byla matka „nepříčetná a hysterická“.

Policie se tedy jala případ vyšetřovat a „obviněné“ zavolali a domluvili. Varování policie si penzistka nejspíše vzala k srdci. „Babička si uvědomuje své neetické chování a činu lituje,“ napsal do závěrečné zprávy vyšetřující policista.

Vnukovi přitom bonboniéra údajně vůbec nechutnala, když okusil první bonbon, znechuceně ho vyplivl. Zdali byla matka dítěte dcerou babičky či snachou, německá média nezveřejnila. Kromě humorné stránky kauzy ale případ vzbudil také negativní reakce. Ozývaly se hlasy, že spíše než babička zcela neeticky a neadekvátně reagovala matka dítěte.

divenka ( 31. prosince 2015 02:23 )

A co třeba kapky nebo sirup na kašel? Ty taky obsahují alkohol.... nebo taková ústní voda, po tý se dá i nadýchat u policie... Ale takové umové pralinky vedle alkoholu neležely ani ve skladu.... nebo višně v čokoládě a další..... ledaže by fakt koupila nějakou děsně drahou bonboniéru co fakt obsahuje nějaký alkohol, ale to mívají jen ve specializovaných prodejnách ne v běžných marketech mezi běžnými cukovinkami, takže kdoví co to bylo za bonbony.

budybad ( 31. prosince 2015 01:23 )

Lidi dnes ztrácejí zdravý selský rozum. Je to dáno čím dál větším tlakem na občana čím vším je možno onemocnět a co všechno škodí. Jestli někomu v pubertě začne chutnat alkohol pokud neusoudí sám že utrácet peníze za chlast je blbost a ještě je z toho blbě, ani dvacet slonů ho neudrží být nealkoholikem. To samé s kouřením. Mam dvě rodiny známých co ani jeden z rodičů nekouří a děti jsou všechno kuřáci. Je to hlavně o tom aby se dětem doma líbilo a aby měli dobry pocit o rodičích a rodině. Pokud je matka hysterka ten mlady bude z domu utíkat za kámošema a stejně se na truc matce upije.

...... ( 30. prosince 2015 23:50 )

O to vůbec nejde, ale psychologové varují, že se dětem nemá dávat nic s příchutí alkoholu, aby si na ni děti nezvykaly. Dokonce ani Tiramisu s likérem by děti jíst neměly, podle statistik se z takových dětí snáze stanou mladiství alkoholici, jelikož jim specifická chuť alkoholu přijde dobrá.Matka asi neměla být tak hysterická, ale babička je pěkně blbá  

rumungro ( 30. prosince 2015 22:15 )

Zřejmě nebyt alkoholu,tak kluka nemá.

andorea ( 30. prosince 2015 21:54 )

Matka soutěží o Milku roku. Už se někdo někdy opil likérem z bonboniéry?

Zobrazit celou diskusi