Exmanželka: Od Mynáře jsem se vily ani syna nedočkala! Dočká se kancléř prověrky?

Autor: sč, simao - 
9. 1. 2015
09:22

Bývalá manželka kancléře Vratislava Mynáře Kamila řekla Blesku, co si myslí o exmanželově bezpečnostní prověrce, a především koupi vily za 5,5 milionu v Praze-Strašnicích, kterou si Mynář pořídil s novou a mladší partnerkou Alexandrou Noskovou.

Vratislav Mynář je ke své Alex (31) velmi štědrý. Dal jí k Ježíšku prsten s diamantem, luxusní hodinky TAG Heuer, a hlavně vilu v pražských Strašnicích.

Co na to bývalá paní Mynářová, Kamila (44)? Ta se znovu vdala a má také syna – Vítečka (5 měs). K případu svého exmanžela, jeho nákupům a chystání rodiny se příliš vyjadřovat nechce. „Vily ani syna jsem se nedočkala, ale prstýnek s půlkarátovým diamantem a značkové hodinky jsem v průběhu manželství od něj dostala,“ konstatovala jen.

Paní Kamila měla svatbu loni v červnu, již těhotná řekla své ano kuchaři Tomáši Hauserovi. Po bezdětném patnáctiletém manželství s Mynářem se dočkala v novém vztahu prvního miminka velmi záhy. V očekávání je však nyní i Alex Nosková. V červnu čeká narození Mynářova syna. Měl by se jmenovat po tátovi - Vratislav.

Otazník nad Mynářovou prověrkou

K samotnému nákupu vily Mynářova exmanželka na denik.cz dodala: „Ať si o tom udělá každý obrázek sám, od toho dělá tu prověrku. Pokud je to všechno tak transparentní, dopadne v pořádku.“ Mynářovi bezpečnostní prověrka stále chybí, což bylo v minulosti příčinou i pro spekulace o jeho možném odvolání z pozice kancléře.

Naštvaný na něj je prý nyní i prezident Zeman. Jak upozornila dnešní MF Dnes, Mynář prý podal zbytek podkladů k zahájení bezpečnostní prověrky na Národním bezpečnostním úřadě až koncem roku 2014. Podle MfD však žil Zeman v přesvědčení, že tak Mynář učinil již dávno. „Nevěděl jsem o tom, že by prověrka teprve začala, protože jsem byl informován, že prověrka průběžně probíhá a že pan kancléř průběžně podává informace,“ řekl Mladé frontě prezident. Čekají Mynáře větší problémy než vysvětlování nákupu prostorné prvorepublikové vily v lukrativní části Prahy za 5,5 milionu? 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

tomas2049 ( 30. května 2015 14:46 )

Kdo zná minulost toho pána, tak se rozhodně bývalé paní Mynářové nediví.

karlos107 ( 13. února 2015 06:53 )

*** co je to za systém? Dostane koryto a pak si zařizuje prověrku. Nemělo by to snad být obráceně?? Až bude mít prověrku, potom se může cpát ke korytu. Jenže ... zloději si nahrávají do kapes a český národ jen dál tupě zírá. Soudci podají hromadně žalobu, na dorovnání platů a český národ jen dál tupě zírá. ČT nám lže za koncesionářské poplatky vesele dál a český národ jen tupě zírá. Kurva už se proberte !!! Kecat na diskusích je všechno co umíte ???

komin ( 11. ledna 2015 16:52 )

zlojed kmotr mynar moc chytrosti nepobral, jeho byvala manzelka muze byt rada,ze se ostudy mynare zbavila

setroseuros ( 11. ledna 2015 13:49 )

znam manzele , co nemohli mit spolu dite. Po cca 12 letech se v dobrem rozesly a s novymi partnery meli oba deti. Ona mela 3 kluky a on do paru! Mozna to jen spolu neslo. Priroda je priroda

ellka ( 10. ledna 2015 17:10 )

Tiez si myslim ze jeho manzelka vie ze on bol na pricine preco nemohli mat spolu deti. Ale stary chren si najde mladu a v tom momente ohlupne a uveri mladej ze s nou sa to podarilo.

Zobrazit celou diskusi
Další videa