Hlasová poradkyně Postlerová: Babiš kuňká a nechce se smát!

Autor: poe - 
15. září 2014
05:01

Hlasová poradkyně Jana Postlerová (71) učí šéfa ANO Andreje Babiše (60) česky. Jak? Třeba na starých říkankách. „Jedna z nich je: Kůň, kůň spadl v tůň. Zvoň, zvoň, běž proň! Tu má pan Babiš rád,“ svěřuje v nové knize O Babišovi bez Babiše.

Jak Jana Postlerová vzpomíná na své první setkání s Andrejem Babišem? „Moje první věta byla: Pane Babiši, buďte tak laskav a usmívejte se na ty lidičky, ke kterým budete mluvit. A z něj vyletěla velmi ostrá reakce: Čo som kokot, aby som sa furt smial?!“

Postlerová se ho ale nezalekla a opáčila mu: „Ne, vy se prostě smát budete! Je to potřeba!“ V ten moment se prý Babiš na Postlerovou podíval a ona věděla, že si porozuměli.Ještě pořád s ním má ale jeden problém. „Dodneška pracujeme na tom, aby nekuňkal. On trošičku kuňká, protože je introvert. Nesmírně jemný, nesmírně citlivý,“ líčí v knize s tím, že jí osobně u Babiše vzalo dech, když jí na prvním setkání onen »démon z pralesa« gentlemansky vzal tašku a pomohl jí obléci si kabát.

arne127 ( 24. září 2014 12:13 )

Ta stará škatule ani ona neumí mluvit jen blekotá raději ať už je zticha a zaleze

rudyptak48 ( 16. září 2014 14:23 )

handgood ( 16. září 2014 14:23 )

Nevím, kdo v Blesku je zodpovědný za tuto internetovou stránku. Musí to být ještě větší blbec, než jsme doufali. Měl by si ujasnit, co znamená slovo politika a zařazovat do této sekce články, které tomu skutečně odpovídají a ne nesmyslné kanálodrby.

zelena.karkulka ( 16. září 2014 00:18 )

Ta bába vypadá jak šílenec..ten svetr je fakt prima

e.44 ( 15. září 2014 16:55 )

Spíš má zaražený prdy z toho aby se mu nepřišlo na něco co ještě nestačil přikrejt, gauner jeden zlodějskej, podvodnickej.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud