Zemanova selfie terčem vtípků: Masaryk mu nasadil parohy!

Autor: vr - 
25. dubna 2014
15:31

Ostré a ostřejší! Takové jsou parodie na internetovou »selfie« místopředsedy Senátu Zdeňka Škromacha (57, ČSSD) a prezidenta Miloše Zemana (69), které ovládly internet…

Původní fotka vznikla při soukromé schůzce obou mužů v Zemanově pracovně. „Pan Škromach během středečního setkání na Pražském hradě požádal pana prezidenta o možnost pořízení společné fotografie. Pan prezident souhlasil,“ tlumočil Blesku hradní mluvčí Jiří Ovčáček.

Oba jdou s dobou

A hlava státu, asi díky mladé dceři Kateřině (21), dobře ví, co je »selfie« – přitom má sám mobil pro seniory Aligátor! „Pan prezident řekl, že když je to teď tak moderní, tak jestli chci, můžeme se vyfotit,“ řekl Blesku Škromach, který má sociální sítě rád a tráví na nich zhruba dvě hodiny denně.

Loni si užil parodií dost na svoji fotku v nafukovacím bazénku, jejíhož zveřejnění prý nelituje. „Ale vypadá to, že fotka s prezidentem bude mít ještě větší úspěch,“ glosuje.

zabibol ( 26. dubna 2014 10:09 )

Ten senilní a opilý darmošlap už ani neví co dělá.

henryj ( 26. dubna 2014 08:50 )

Ano,je to pravda

henryj ( 26. dubna 2014 08:49 )

Dejte jim pokoj,jsou to jenom smrteníci o kterých se bude v budoucnu psát taky.Proč se nedělají koláže s největším narcisem a ***em v jedné osobě KLAUSEM.To mě mrzí.Tady by měla být ruka umělců zaneprázdněna.

komentator ( 26. dubna 2014 00:03 )

Ti dva rozžraní tlusťoši "dělají výbornou reklamu" české poltice. Zejména ten rozežranec Škromach je děsně nechutnej

avina ( 25. dubna 2014 20:58 )

Bojí se Kalouska,že by je profackoval...Kárl Schw. by poslal svou ml.Janičku--kdežto Zeman se jim směje!/foto/

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud