Miloš Zeman má své první SELFIE: Se Škromachem a Masarykem!

Zdeněk Škromach, Miloš Zeman a T. G. Masaryk na společném selfie
Autor: Jaroslav Šimáček - 
23. 4. 2014
16:17

Miloš Zeman je in, má své první selfie! Vysmátý od ucha k uchu se vyfotil se sociálním demokratem Zdeňkem Škromachem. Na pozadí dřívějších stranických šarvátek v ČSSD jde o pikantní foto. Škromach byl totiž jedním z pučistů, kteří vyrazili k Zemanovi v den podzimních předčasných voleb...

Když nedávno na Hradě fotila Martina Sáblíková hromadné selfie olympioniků ze Soči při návštěvě u prezidenta Zemana a první dámy Ivany, hlavu státu se na tenhle snímek přemluvit nepodařilo. I když je focení selfie od letošního předávání OScarů velkým hitem.

Cenný úlovek zaznamenal až poslanec ČSSD Zdeněk Škromach. Na svém Facebooku se totiž dnes pochlubil snímkem s prezidentem. Vlastně s prezidenty. Kromě Miloše Zemana je na tomhle selfie totiž i "tatíček" Tomáš Garrigue Masaryk. I když nedobrovolně.

Tenhle snímek sice neoblétne svět, jako když se spolu vyfotili jiní "vysmátí chlapci" prezident Spojených států Barack Obama a viceprezident Joe Biden, v českém rybníčku však nepochybně zaujme.

Právě Škromach byl přitom součástí výpravy pučistů za Milošem Zemanem na lánský zámeček v den vyhlášení výsledků předčasných voleb loni na podzim - pod vedením Michala Haška tam vyrazila klika z ČSSD, nepříliš nakloněná jejímu lídrovi a současnému premiérovi Bohuslavu Sobotkovi.

Byla z toho obří ostuda a pučisté na tenhle svůj krok dojeli. Sobotka pokus o stranický převrat ustál, Michala Haška, Jeronýma Tejce i Zdeňka Škromacha pak vyškrtl z vládního plánování. Někdejšímu ministrovi práce a sociálních věcí a prvnímu místopředsedovi Grossovy vlády Škromachovi tím však náladu nezkazil.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

adinaha ( 29. června 2014 13:27 )

Dva Ovaři - jeden hezčí než druhý.

franckajagrova ( 23. dubna 2014 20:32 )

 Miloš by si měl dát upravit horní víčka - má je moc spadlý ! A z dolních víček odstranit vaky..a dát si odstranit brady,aby mohl líp dýchat !

rucnikvolamydlo ( 23. dubna 2014 20:23 )

Hm hezké....,ale ve chlívku, by jim to slušelo víc

itartas ( 23. dubna 2014 20:11 )

...prča proč ne. Že má někdo ovar je věc jiná, to nehodnotím, to prostě s věkem jde ruku v ruce. Mně zajímá víc než jak kdo vypadá, jak se prezentuje ve vztahu k lidem!

evolucius ( 23. dubna 2014 19:21 )

 Docela by mne zajimalo kolik v Bkesku prcuje opravdovych prazanu ,rozenych v Praze...rekl bych ze zadny...tak se nedivim ze stale jen neco kopiruji a jeste k tomu opozdene...nekdy i o desetileti...a to i kdyz to zni blbe a trapne ...ja se chytnu rad...)))

Zobrazit celou diskusi
Další videa