První žena ČSSD Alena Gajdůšková: Neměla by změnit stylistu?

Autor: simao, ex, Františka Čížková - 
7. ledna 2014
18:24

Kostýmky jako z 80. let a nepříliš moderní frizúrou opět zaujala první žena ČSSD Alena Gajdůšková. První místopředsedkyně Senátu rozhodně nevypadá, že by sledovala módní trendy. Co si o její vizáži myslí módní guru Františka? A neměla by staromódní politička změnit stylistu?

Místopředsedkyně ČSSD i Senátu Alena Gajdůšková se zastala Bohuslava Sobotky. Po podpisu koaliční smlouvy rázně vzkázala na Hrad Miloši Zemanovi, co by měl dělat během páteční schůzky se Sobotkou: "Pan prezident by ho měl neprodleně jmenovat premiérem, protože pokud to pan prezident bude ještě oddalovat, tak to bude on, kdo bude zdržovat ustavení nové vlády, na kterou celá země čeká."

Vedle toho však Gajdůšková zaujala i svým šatníkem, který se dle posledních trendů rozhodně nemění. Zůstává spíš neměnný. Gajdůšková střídá kostýmky jak z 80. let, podobný ostatně vytáhla i na včerejší podpis dohody mezi ČSSD, ANO a KDU-ČSL. Na veřejnosti se v minulosti objevila i v méně zdařilých outfitech. Povětšinou spíše staromódních. Na sociálních sítích se dokonce objevily příměry k "ženě za pultem" s odkazem na kdysi populární socialistický seriál v hlavní roli s Jiřinou Švorcovou.

Gajdůšková: Oblečení neřeším více, než je nutné   

Není tedy na čase, aby si Gajdůšková, v současnosti nejvýše ústavně postavená žena v ČR, našla stylistu? "Chápu, že mám v popisu práce býti upravená, býti alespoň trochu slušně oblečená. A o to se snažím. Na víc ale nemám. Jsem trochu workoholik, takže tyto věci neřeším více než je nutno," přiznala Blesku Gajdůšková. "Že někomu připomínám moderátorku z osmdesátých let? Teď nevím, jestli mě to má potěšit nebo jestli se mám urazit, ale spíše mě to pobavilo," dodala paní místopředsedkyně.

Komentář Františky

"Paní Alena Gajdůšková se na svůj věk obléká adekvátně. Od političky, které bude v dubnu šedesát, se neočekává, že bude módní ikonou. Kostýmky, či separátní broží či šátkem často naplněná sáčka, které nosí, jistě konvenují většinovému vkusu voličů ČSSD. Představují standard. Jinými slovy nudný průměr, který postrádá prvek jedinečnosti, jenž by měl významný politik, osobnost vůbec, v rámci image mít. Což platí i pro šatník, který je její součástí.

Paní Gajdůšková by měla využít poradenství vizážisty a stylisty. Střih účesu zachovat více méně stejný, ale dát mu modernější, vzdušnější fazónu. šatník postrádá koncept, sofistikovanost v barvách stylu v cihlovém řešení. Klasika jistě, ale místopředsedkyně ČSSD zatím postrádá kultivovanou tvář, hodnou její společenské prestiže."

chevyn ( 2. června 2015 19:17 )

Co to tady blafete, vy krávy závistivý. Ty vaše gorilí gesichty se jí nemůžou ai rovnat a Františku už měl dávno někdo chytit za držku.

klara2 ( 17. ledna 2014 08:58 )

nevím proč se kritizuje normální ženská, asi jsou lepší zloději ve začkovém oblečení hovořící anglicky, nejlépe s manažérskou školou, to fakt frčí

mesalina ( 12. ledna 2014 09:29 )

tak Gajdůšková je prototypem ženy typu soudružky Marie Kabrhelové, takže obávám se, že tady nepomůže nic a lepší to nikdy nebude, leda vyhodit z politiky, abychom se na ni nemuseli dívat....

jana52 ( 11. ledna 2014 18:31 )

ameivo, co blbneš, jaký urážení voličů levice, článek je o tom, že to Gajdě naprosto zbytečně NESLUŠÍ, a to je pravda.

jana52 ( 11. ledna 2014 18:29 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud