Poslední a nejděsivější tajemství Kalouska a spol. odhaleno! Tohle neprozradil ani Václav Klaus

Poslední a nejděsivější tajemství Kalouska a spol. odhaleno!
Autor: Aleš Půček - 
1. října 2013
16:43

KOMENTÁŘ: Tohle tajemství mělo zůstat očím a hlavně uším lidí raději ukryto! Myslíte si, že není žádný zásadní rozdíl mezi politiky pravice a levice? Že všem jde jen o to dostat se ke korýtkům? Jeden opravdu zásadní rozdíl tady je. Zatímco Kalousek a spol. si před volbami na veřejnosti rádi zazpívají, ti levicoví radějí jen pojídají klobásy. Tento rozdíl neprozradil ani Václav Klaus, který je jinak na rozlišení toho, co je pravicové a co levicové expert.

V minulosti uvedl, že znakem levicovosti je voda v plastikové láhvi, batůžek, snowboard či zeleninový salát. Oprotu tomu pravicová je bublinková minerálka v láhvi, čokoládový krém, lyže či vepřový řízek. O lásce pravicových politiků k předvolebnímu „zpěvu“ ani slovo. Není se ovšem, čemu divit. Předvolební pěvecká vystoupení Kalouska či Úlehly pravici jsou opravdu děsivá.

Pravice zpívá pro děti v mateřské školce i nezaměstnané

Pěveckou show pravice zahájil Miroslav Kalousek. Lidem oblíbený exministr financí zapěl při zahájení kampaně TOP O9 v tramvaji píseň o bídě, která nás čeká. Slovy „těžko se nám bude žíti, když nebude za co píti,“ potěšil jistě každého voliče, zejména ty nezaměstnané.

Snad aby se Kalousek necítil na pravici osamocen, přispěchal se svou troškou do mlýna i lídr Bobošíkovců ve Zlínském kraji Tomáš Úlehla. „Metelesku blesku, pojďme pomoct Česku! Hlavu vzhůru přátelé, mějme vize veselé! Čáry, máry, kouzlíme, pevně všichni stojíme…,“ recituje „píseň,“ která se stala hymnou hnutí Jany Bobošíkové a svou dětinskostí si může činit zálusk stát se hitem v předškolních družinách.

Zatímco levicoví politici se před volbami nezmohou na nic víc, než na klasické pojídání klobás a nabízení zvětralého piva, ti pravicoví svým zpěvem dělají radost nezaměstnaným a dětem v mateřských školkách. Tak ať jim ten zpěv vydrží i po volbách.

Video Hymnu hnutí Jany Bobošíkové nazpíval Tomáš Úlehla - Hlavu vzhůru

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

sabartnok ( 5. října 2013 21:00 )

myslím, že Ištván má ještě v pácu nějaký kauzy co vypustí těsně před volbami... to by bodlo.

salto ( 2. října 2013 08:04 )

Opravdu - děsivé tajemství, které bude mít maximální vliv na výsledek voleb. Bejt Kalouskem, tak se vobrátím na soudy, protože si takovouto podpásovku, ať už je to futrál všech s.iní, nezaslouží

gabreta ( 2. října 2013 00:36 )

Já mám radost že TOPka ví kam jde.Doufám že do tý ***e dojde a sama i se Schlafenbergem.Co mne udivilo,že ožralej chemik nikoho nesfackoval!!

tarot666 ( 1. října 2013 23:37 )

Tak tyhle chytré kecy o volení slýchám už od r.1993 a vždycky je to stejné-i když půjde volit jen 5 mil.lidí dopadne to na pi.ču,protože volí hlavněta většina těch spřátelených kamarádů,rodin,podnikatelů a zmr.dů,kterým jde o koryta-těch poctivých bude vždy menšina

1pravda1 ( 1. října 2013 23:18 )

Pravice nezvyšuje daně!!! Alespoň toto lhali odeesáci před minulými volbami, a budoucí premiérka Němcová se spojí třeba s ďáblem aby měli tu svoje stojedničku a jedeme dál, to už předvedli co umí.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud