Neděle 25. února 2024
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
Zataženo, déšť 8°C

Hůlkovi se smějí! Nevěděl, co se je SPOZ: Zesměšnil se v přímém přenosu, míní Dryml

Daniel Hůlka měl v Show Jana Krause problémy s vysvětlováním, co znamená zkratka SPOZ
Daniel Hůlka měl v Show Jana Krause problémy s vysvětlováním, co znamená zkratka SPOZ  (Autor: FTV Prima)
Autor: simao - 
1. října 2013
09:51

Kolem Zemanovců je opět rušno. Kritika padá na hlavu hradnímu kancléři Mynářovi, která nemá bezpečnostní prověrku, posměškům pak čelí zpěvák Daniel Hůlka, lídr SPOZ v Hradeckém kraji. Ten bohužel neví, co zkratka jeho strany vlastně znamená... S chutí se tak do něj opřeli rebelka Zemanovců Dita Portová i vyhozený senátor Dryml.

Místopředsedkyně a rebelka ze Zemanovců Dita Portová stejně jako senátor Dryml nesouhlasila s podobou stranických kandidátek Zemanovců. Mj. se svržením Miroslava Šloufa z čela pražské kandidátky, ale ani s dalšími změnami. "V Hradci se vylučovalo a rušily se celé organizace. A proč? Aby se lídrem stal člověk, který bohužel neví, jak se jmenuje strana, za niž kandiduje… při vší úctě k panu Hůlkovi," řekla Portová. 

Portová se pustila do Hůlky i Mynáře

Portovou zarazilo, že zpěvák Daniel Hůlka v pořadu Jana Krause nevěděl, co znamená zkratka SPOZ. Tedy zkratka strany, za kterou v Hradeckém kraji kandiduje jako její číslo 1! Kritice Portové však neunikl ani hradní kancléř Mynář, kandidující za Zemanovce ve Zlínském kraji. "Nevím, z čeho sestává bezpečnostní prověrka. Je-li její součástí i pravdomluvnost, tak se nedivím, že ji kancléř Vratislav Mynář raději sám přerušil," dodala Portová. Mynář podle ní vrší jednu lež na druhou. A to právě především při skládání stranických kandidátek, kdy třeba v Plzni podle rebelky z SPOZ vyhráli "podnikatelé-veksláci".

Vyhozený Dryml: Hůlka jako biomasa II

Samotné Hůlkovo vystoupení pak bylo vodou na mlýn i dalšímu kritikovi Zemanovců. Senátor Dryml ve straně skončil po rozporech s krajským vedením a incidentu, kdy držel pod krkem za kravatu šéfa hradecké SPOZ Matějku. Ani Drymlovi se nelíbilo Hůlkovo nasazení do čela kandidátky. "Ukazuje se jasně, kdo měl pravdu, když jsem dopředu varoval před křupanstvím a hloupostí. Nejhorší v politice je zesměšnění a celý národ měl pana Hůlku v přímém přenosu jako biomasu II," řekl Dryml serveru lidovky.cz.

Narážel při tom na "kauzu biomasa", což bylo komický výstup tehdy "zelené" Kateřiny Jacques, která nedokázala u Krause vysvětlit pojem biomasa. "To se nepovedlo. Ale je to bezvýznamná pitomost. A jsem docela pyšná na to, že ačkoliv snaha oddělat mě byla mimořádná, nic jiného než tohle se na mě nenašlo," vzpomíná nyní Jacques v rozhovoru pro Ona Dnes. 

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

zadnice ( 2. října 2013 09:55 )

Mynář se jeví jako slizský a nevěrohodný prospěchář!!! Pasoval by do ODS, tam by krásně "zapadl"!!!

milesmiles ( 2. října 2013 02:40 )

Mlynář sedí na dvou židlích a muže s obou spadnout!!!>

reggina ( 1. října 2013 20:18 )

Ale chtelo by to aspon jednu rozumnou myslenku....

123automobil ( 1. října 2013 12:43 )

salto ( 1. října 2013 12:37 )

Když Pán Bůh někomu něco nadělí, tak mu jinde ubere. Hůlka umí zpívat, ale ta hlava

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa