Změny poměrů v ODS: Topolánek se vrací? Bém padl!

Někteří straníci by uvítali návrat expremiéra Topolánka. Pavel Bém se nedostal na volební kandidátku
Autor: vlb, lmk - 
31. 8. 2013
21:22

Ten dopadl! Býval druhým mužem ODS, teď už po něm pes neštěkne. Pavel Bém (50) nezískal žádnou nominaci do předčasných voleb a coby politik definitivně skončil. Voleb se modří obávají. Údajně dokonce přemýšlí o návratu Mirka Topolánka (57)!

„Mohu potvrdit, že pan Bém nezískal žádnou nominaci,“ řekl Nedělnímu Blesku Ondřej Hrubeš z domovské Bémovy ODS na Praze 6. „Mám jiné priority,“ potvrdil i sám exposlanec.

Průzkumy nyní přisuzují ODS drtivou porážku. U občanských demokratů se proto začalo mluvit o návratu Mirka Topolánka coby lídra. Spasil by českou pravici on, když to Václav Klaus odmítl?

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Konec kauzy Čapí hnízdo - Státní zástupce zastavil stíhání Andreje Babiše

salto ( 3. září 2013 07:32 )

On si to zřejmě nikdo nepřečte, ale všimněte si - takové úderné téma a fakticky téměř nulový zájem o diskusi. I to odpovídá dnešnímu postavení ODS v naší těžce zkoušené společnosti

zaviracispendlik ( 2. září 2013 17:16 )

dlouho se nikdo nepral

salto ( 2. září 2013 08:34 )

"Při Bémově modrém ptáku" ta odéeska na tom musí být zle, když se snaží oživit takovou holotu jako byl Topol a ten jeho zlodějskej spolek

dochtorchocholousek ( 2. září 2013 00:54 )

Fááájn.... Už se mi po jeho erekcích stejskalo. A po Dalíkovi taky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa