Čtvrtek 25. dubna 2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto
Oblačno, déšť se sněhem 9°C

Václav Klaus zklamal politické odpadlíky: Do voleb nepůjdu!

Klaus kandidovat nebude
Klaus kandidovat nebude  (Autor: Blesk - Alexander Malachovský)
Autor: oj - 
28. srpna 2013
13:29

Političtí veteráni na odpis, kteří se snažili přesvědčit bývalého prezidenta Václava Klause a po jeho zádech vyšplhat zase nahoru, mají smůlu. „Pod dlouhém a bolestivém rozhodování v těchto volbách kandidovat nebudu,“ uvedl Klaus.

 

Exprezident se kvůli svému comebacku scházel se svými příznivci a podporovateli. Pavel Bém, Mirek Topolánek, Jana Bobošíková, Vlastimil Tlustý, Boris Šťastný… Ti všichni byli ochotní bít se za Václava Klause jako jeden muž. "V krátkém čase, který do voleb zbývá, lze sice vytvořit volební subjekt, který by určitým způsobem mohl uspět, ale nesplňoval by představy, s nimiž se v politice pohybuji, a který by i při případném volebním úspěchu mohl v politice dlouhodobě standardně působit. Proto jsem se - po dlouhém a bolestném rozhodování - rozhodl v těchto volbách nekandidovat," napsal Klaus.

 

 

Exprezident ve svém prohlášení poděkoval všem. Nejvíc ale vyzdvihl Janu Bobošíkovou „Našel jsem v ní největší ochotu hledat řešení, které by mohlo integrovat velmi různorodou skupinu lidí,“ ocenil Klaus pověstnou přizpůsobivost Bobošíkové.

 

 

 

 

 

weirdov ( 29. srpna 2013 09:05 )

a hlavne uz do niceho nechodte, dekuju

zirafa ( 29. srpna 2013 00:22 )

marmat: klidně užívej, nemám na to copyright a věř, že to většinou funguje.....

marmat ( 28. srpna 2013 23:47 )

SNAD TEPRVE NYNÍ POCHOPIL JAK SI TO AMNESTIÍ POSMÁL

marmat ( 28. srpna 2013 23:45 )

ROZPOJIL SE a ZABALIL TO (doufejme definitivně) SÁM ... - potom co si přečetl hlas lidu, nikoliv rádců. Velmi správně stáhl tentokrát kalhoty, než přišel brod EGO SE ZCVRKLO - ZA VTEŘINU 12 !!!

marmat ( 28. srpna 2013 23:38 )

pro zirafa: MOC hezký vzkaz-budu zdovolením v soukromí užívat

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa