Hlavu vzhůru! Letí zrádce, Klaus a komunistická kandidátka na prezidentku. Přiletí i Martucci?

Spojení Václava Klause s Janou Bobošíkovou a zrádcem ODS Úlehlou je vskutku bizarní. Chybí už jenom Domenico Martucci
Autor: Aleš Půček - 
1. září 2013
06:34

Víte, co se stane, když se na jedné bárce sejde zrádce, svazácká kandidátka na prezidentku, Václav Klaus a trosečníci z ODS? Vznikne nový politický blok kandidující do voleb pod poetickým názvem „Hlavu vzhůru!.“ Tam už chybí snad jen italský velkohrabě Domenico Martucci. Ten vleze taky všude.

Bizarních politických seskupení se v poslední době vyrojilo s vidinou teplých místeček v Parlamentu a mocenského vlivu hned několik. Babišovci, Zemanovci, Okamurovci. Když ze své malostranské vily založil novou stranu LES i nezapomenutelný ekolog Bursík, zdálo se, že to nemůže již nic překonat. Na společenství, která v pátek zamířilo k exprezidentovi Klausovi na Hanspaulku orodovat za podporu nově vzniklého bloku Hlavu vzhůru!, by však neměla ani Sauronova horda z Mordoru.

Uviděl Klaus Létající špagetové monstrum?

Není jisté, jestli se Václav Klaus podíval, jak velí název strany hlavou vzhůru a spatřil tam posvátné Létající špagetové monstrum, které vyznávají pastafariáni, každopádně svou podporou tento „pravicový“ blok skutečně zaštítil.

Vyslovil tak podporu bloku, v němž se sejde Suverenita s předsedkyní Janou Bobošíkovou, která kandidovala za komunisty na prezidentku země a jejíž místopředsedkyni dělá bývalá sociálnědemokratická poslankyně Jana Volfová. Jestli toto jsou konzervativní představitelky pravice, tak v tom aby se Létající špagetové monstrum vyznalo.

A co na to Domenico Martucci?

Bobošíková má přitom celý blok vést do parlamentních voleb jako jednička. Krýt jí záda v bloku bude pověstný trosečník z ODS Boris Šťastný, či bizarní partička kolem konzervativní Akce D.O.S.T.  Nechybí ani z Prahy řízené hnutí „Uzdravme naši politiku,“ ke kterému má údajně blízko jeden z takzvaných pražských kmotrů Tomáš Hrdlička a jako bonus nakonec, se k hnutí připojil i pověstný přítel solárních baronů a zrádce ODS Tomáš Úlehla.

Bizarnímu seskupení moci „Hlavu vzhůru!“ chybí snad už jen pověstní Paroubkovi Marťani či italský velkohrabě Domenico Martucci, o kterém už dlouho nebylo slyšet, a tak by jeho účast na úterním zasedání hnutí zase až tak nepřekvapila. Jako Ital by sice neměl kandidovat, ale jak to vypadá, v ČR může myslet svou snahu dostat se do Parlamentu vážně doopravdy každý. Pokud se hnutí „Hlavu vzhůru!“ dostane do Sněmovny, začnu každopádně věřit na Létající špagetové monstrum.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

itartas ( 3. září 2013 14:57 )

..jo takový Sovětský svaz, ale pod německou taktovkou!

itartas ( 3. září 2013 14:54 )

...neodborné zásahy můžeš dělat tak akorát ty, ty odborníku!

itartas ( 3. září 2013 14:53 )

...plné skvělých lidí? Češi nejsou skvělí lidé, jsou to podrazáci. Jo pár by se jich našlo, ale ti se distancují a drží stranou, raději....

itartas ( 3. září 2013 14:51 )

..omyl, největší šašci jsou podobní tobě! KLaune!

itartas ( 3. září 2013 14:50 )

zadnice: ty a vidět něco jasně s tím tvým zabedněným mozkem, to bohužel nehrozí!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud