Miloš Zeman: S cigaretkou obdivoval kérky a krásné ženy!

Autor: Eva Pospíšilová, Kjos - 
11. května 2012
16:21

Panáček becherovky, cigárko a nekonečná pohodička. Expremiér Miloš Zeman (67) ve čtvrtek večer vyrazil do vybrané společnosti freestylových jezdců a pořádně si užíval.

Zeman byl pozván na premiéru dokumentu Tomorrow will be better o Liboru Podmolovi, jenž patří k nejlepším jezdcům na světě a zároveň obdivuje a podporuje prezidentského kandidáta Zemana.

Zeman dorazil do pražského kina Světozor v bílé košili, tmavém obleku a s elegantní hůlkou, která mu po nedávné operaci palce u nohy stále ještě pomáhá v chůzi.

Ani tento drobný problém ale bývalému premiérovi nezabránil, aby se dobře bavil. A to jak s hlavním aktérem dokumentu Liborem Podmolem, tak s jeho dvorním tatérem jménem Stanley.

Společně si dali panáka namražené becherovky a popili nějaké to pivko. Vykouřilo se při tom samozřejmě nespočet cigaret. Zeman má v poslední době mnoho důvodů užívat si a být spokojený. Coby jeden z prezidentských kandidátů se totiž těší stále větší podpoře.

Tu mu teď třeba zvýšil Jan Švejnar, který skončil u sociálních demokratů a ti se netají, že nenajde-li strana jiného vhodného adepta, dají hlas právě důchodci z Vysočiny. Tak co by si ten v klidu nezašel do kina.

tomik007 ( 11. května 2012 22:46 )

czerny je to uz ted - horsi uz to byt nemuze - vsad se

tomik007 ( 11. května 2012 22:45 )

jestlize ma v pekle udelat poradek dabel - tak je MILOS muz na svem miste

e.44 ( 11. května 2012 22:12 )

Koukni se na tohle, teď mi to příšlo mejlem. http://www.youtube.com/watch?v=wAwgWU0FntE Na Slovensku maj to peklo s cikánama stejný, možná i trochu horší jak u nás...

drapic ( 11. května 2012 21:09 )

Tak se šel pobavit, no

gogo ( 11. května 2012 19:03 )

Ještěže nám zůstal smysl pro humor... Byť v tomto případě černý ...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud