Místopředseda VV Jarolím rezignoval: Véčkaři měli odejít z vlády!

Tomáš Jarolím rezignoval na svou funkci místopředsedy Věcí veřejných
Autor: ČTK, šim - 
5. dubna 2012
09:24

Tomáš Jarolím odstupuje z funkce místopředsedy Věcí veřejných. V minulých dnech vyzýval k tomu, aby VV vystoupily z koalice.  Chtěl, aby z vlády odešli všichni ministři. Když to odmítli, rezignoval.

Ve středu si vedení Věcí veřejných odhlasovalo, že ve vládě zůstanou a že jejich ministři nebudou podávat demisi. Tou začali vyhrožovat v úterý. Strana ústy svého předsedy Radka Johna tvrdila, že jiný postup v reakci na fungování současné vlády není pro ně možný.

O 24 hodin později otočili. Ve vládě zůstávají. Místopředseda VV Jarolím, který po odchodu z vlády volal nejvíce, dodržel svůj slib a rezignoval.

Jarolím se omluvil občanům za vyvstalou vládní krizi. „Byl jsem ten, kdo rozbouřil stojaté vody, ve kterých hrozilo utonutí naší společnosti,“ řekl deníku Právo.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

bafometh666 ( 5. dubna 2012 17:14 )

Líbí se Vám co tahle vláda dělá? Jakou reklamu ve světě Našemu státu dala?! Chceme Změnu! http://chcemezmenu.webnode.cz/program/

dybley ( 5. dubna 2012 16:26 )

Pana Jarolíma beru jako fér chlapa,umí držet slovo,ostatní jsou u mě Zbabělci co prodali voliče za koryta.

salto ( 5. dubna 2012 14:11 )

Slovy Bárty - no to je vojeb

sakra ( 5. dubna 2012 13:55 )

Souhlas, je to frajer, ne jako Nečas, Kalousek, John a ostatní!!!!

nekritik ( 5. dubna 2012 13:09 )

První, kdo něco z té bandy řekl a dodržel .

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud