Největší lajdák je poslanec Jandák!

Poměrně vzácný obrázek – Jandák v poslanecké lavici
Autor: ot, ČTK, lmk - 
29. 12. 2011
08:23

Největší absentéři jsou poslanci ČSSD a Věcí veřejných. A pokud byste chtěli vidět zákonodárce, který byl letos u nejmenšího počtu hlasování, nejlepší bude podívat se na pohádku Tři oříšky pro Popelku – herce a poslance za ČSSD Vítězslava Jandáka jste mohli vidět s trochou nadsázky častěji tam než v Parlamentu.

Parlamentu. Jandák se podle sdružení KohoVolit.eu zúčastnil jen 38 % hlasování. Konkurovat mu mohou jen dva kolegové – Petr Jalowiczor (ČSSD) a Petr Gandalovič (ODS). První z nich je ovšem dlouhodobě těžce nemocný, a za celý rok tak nehlasoval ani jednou. Gandalovič se zase v březnu vzdal mandátu a stal se velvyslancem v USA.

Naproti tomu rekordmany s nejvyšší účastí jsou Luděk Jeništa a Rudolf Chlad (oba TOP 09), kteří se účastnili 99 % hlasování. Poslanci »topky« spolu s komunisty byli celkově nejpoctivější v docházce. Za nimi skončili zástupci ODS, VV a ČSSD.

Tabulka

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

milesmiles ( 2. ledna 2012 10:53 )

VYRAŽTE TOHO POBUDU A VYŽÍRKU.

oldedek ( 31. prosince 2011 20:24 )

Tlusté ošklivé prase

kung-fu-jane ( 31. prosince 2011 18:49 )

Jaký největší lajdák? Záleží na úhlu pohledu: pokud někdo schvaluje tu sérii zákonů, které bohatým ještě přidají a chudé okradou.... Za úvahu by stálo uvést, kdo je největší k.u.r.v.a, který(á) ty z.k.u.r.v.e.n.é zákony schvaluje....

bloto ( 31. prosince 2011 10:14 )

kozel zahradnikem a herec taky nahovno

sabartnok ( 30. prosince 2011 03:04 )

je to jedno, jestli tam jsou nebo nejsou stejně z nich nic dobrýho nevypadne.

Zobrazit celou diskusi
Další videa